انواع پارچه ملانژ صادراتی مرغوب | مرکز فروش بهترین پارچه تریکو

انواع پارچه ملانژ صادراتی مرغوب | مرکز فروش بهترین پارچه تریکو

کشور ایران یکی از کشور های تولید کننده انواع پارچه ملانژ صادراتی مرغوب است، تریکو از جمله پارچه هایی است که در شرکت های مختلف با استفاده از دستگاه های متفاوت و تخصصی تولید می شود و بیشتر در مراکز فروش، پارچه تریکو به دست خریداران می رسد، مرکز فروش بهترین پارچه تریکو به دلیل تنوع فراوان در انواع پارچه تریکو و همچنین به خاطر پایین تر بودن قیمت پارچه از عرف بازار توجه بسیاری از خریداران پارچه تریکو را به خود جلب کرده است، که این دو مزیت از مهم ترین مزایای مراکز فروش پارچه تریکو به شمار می رود. فروش پارچه ملانژ در اینترنت نیز امکان پذیر می باشد و علاقه مندان به خرید اینترنتی پارچه می توانند به راحتی اطلاعات فراوانی کسب کنند و همچنین نظرات و پیشنهادات خود را به راحتی می توانند ارائه دهند، نخ ملانژ از جمله است که در حال حاضر در صنعت پوشاک بسیار کاربرد دارد.

انواع پارچه ملانژ صادراتی مرغوب | مرکز فروش بهترین پارچه تریکو

شرکت تولیدی انواع پارچه های تریکو در ایران

شرکت تولیدی انواع پارچه های تریکو در ایرانپارچه تریکو انواع مختلفی دارد که شرکت تولیدی انواع پارچه های تریکو در ایران توانسته رشد روز افزونی را در تولید این پارچه داشته باشد، چرا که در گذشته پارچه تریکو جزء واردات بوده و امروزه مقادیر زیادی از آن در ایران تولید می شود، که هم اکنون بازاریان به جای فروش پارچه خارجی پارچه ایرانی را با کیفیت بهتر به مشتریان خود عرضه می کنند که این کار هم در اقتصاد کشور مفید بوده و هم کار گران ایرانی از بیکاری نجات پیدا می کنند.کارخانه های صنعتی تولید پارچه تریکو به منظور رقابت با سایر تولید کنندگان و بقای خود، جهت تولید پارچه تریکو راهکارهایی را ارائه داده اند از جمله این راهکار ها که این راهکار ها بخشی از سیاست کاری یک واحد صنعتی به شمار می رود.

 • ارائه انواع پارچه به صورت کاتالوگ به تولید کنندگان
 • استفاده از مواد اولیه با کیفیت
 • به کارگیری رنگ های متناسب با هر پارچه
 • مجهز نمودن کارخانه به ماشین آلات روز دنیا
 • فروش ویژه و قیمت مناسب به عنوان یک عامل مهم و اساسی
 • معرفی محصول به طور موثر به بازار فروش
 • و ….

آشنایی با انواع پارچه های تریکو در بازار

آشنایی با انواع پارچه های تریکو در بازاربرای آشنایی با انواع پارچه های تریکو در بازار می توان به پارچه لاکرا، پلی استر، جودون، ملانژ و ویسکوز و غیره اشاره کرد که هر کدام از این پارچه ها کارآیی خاص خود را دارد. مثلا پارچه ویسکوز که دارای ریشه ی طبیعی است و ماهیت گیاهی دارد و بر پایه پنبه و لینن تولید می شود، کاربرد فراوانی دارد. همچنین قیمت پارچه ویسکوز مناسب بوده و تنوع در طرح و رنگ آن فراوان می باشد و شرکت های تولید پوشاک می توانند با استفاده از این پارچه زیبا لباس های متنوع و زیبا که متناسب سلیقه های ایرانیان است را تولید و عرضه نمایند. همچنین می توانیم پارچه اسپان ملانژ با لاکرا زا مثال بزین که این محصول مانند پارچه اسپان ملانژ است با این تفاوت که از نخ لاکرا در آن استفاده شده است این امر باعث به وجود آمدن خاصیت خارق العاده حالت کشی این پاچه شده است.

پارچه ملانژ چیست؟

پارچه ملانژ چیست؟در پاسخ به سوال پارچه ملانژ چیست؟ باید گفت که ملانژ حالت رنگ پارچه است نه جنس پارچه . پارچه ملانژ ترکیبی از الیاف طبیعی یا همان پنبه ای و الیاف مصنوعی می باشد که گاهی اوغات جداگانه رنگ شده و سپس بافت می شود، با توجه به اینکه رنگ پذیری الیاف مصنوعی و طبیعی تفاوت دارد یک دو رنگی دیده می شود که آن را ملانژ می نامند و زیبایی خاصی به این پارچه می دهد.
تولید کننده پارچه ملانژ می تواند با استفاده از سلیقه ای که به کار می برد پارچه های زیبایی تولید کند و هر چه تنوع در تولید این پارچه بیشتر باشد جذب مشتریان هم بیشتر شده و دیگر نیاز به اردات پارچه پیدا نمی کنیم که این باعث می شود که اقتصاد کشور روز به روز بهتر و بهتر شده است، پارچه ملانژ مخلوطی نا یکنواخت از الیاف طبیعی و مصنوعی می باشد و معمولا در بین پارچه های ارزان قیمت بازار دسته بندی می شود، پارچه ملانژ را معمولا به رنگ های طوسی می شناسیم که با درجه هایی از روشن تا تیره دسته بندی می شوند.

انواع پارچه های ملانژ صادراتی مرغوب

انواع پارچه های ملانژ صادراتی مرغوبدر بافت پارچه ملانژ از نخ های متفاوت استفاده می کنند از جمله نخ هایی مانند نخ فلامنت، ترویرا، پلی استر و ویسکوز که هر کدام خواص متفاوتی به پارچه می دهند همچنین بیشتر اوغات از چند نخ در یک پارچه استفاده می شود که خواص ویژ و متفاوتی به پارچه می دهد، نمونه این پارچه ها نیز در انواع پارچه های ملانژ صادراتی مرغوب کشورمان دیده می شوند.

تولیدکننده پارچه در ایران اهمیت ویژه ای برای کشور دارد در مورد پارچه تریکو ملانژ باید گفت که جزء پارچه های است که از سنین کودکی تا کهنسالی برای بیشتر البسه ها مورد استفاده قرار می گیرد، وجود مقداری الیاف پلی استر در پارچه ملانژ باعث درخشندگی و شفافیت رنگ بکار رفته در آن می شود، که جذابیت زیادی دارد. البته نا گفته نماند که پارچه های ملانژ رنگی نیز وجود دارد.

مرکز فروش بهترین پارچه های تریکو در ایران

مرکز فروش بهترین پارچه های تریکو در ایرانبرای خرید پارچه ارزان می توانیم به مرکز فروش بهترین پارچه های تریکو در ایران مراجعه کنیم، این مراکز پخش عمده پارچه را برعهده دارند و برای اینکه مشتریان به درستی خرید خود را انجام داده و دچار سردرگمی نشوند اطلاعات مورد نظر را به درستی در اختیار آنان قرار داده و همچنین لیست قیمت پارچه را نیز در اختیار مشتری قرار می دهند تا مشتری به راحتی بتواند خرید خود را انجام دهد و رضایت خود را نسبت به خریدی که انجام داده اعلام کند. فروش پارچه تریکو در این مراکز در سراسر کشور انجام می گیرد و همچنین پارچه ملانژ صادراتی نیز از همین مراکز به خارج از کشور صادر می شود.از پارچه های ملانژ معمولا برای پوشاک ورزشی، راحتی و خانگی، گرمکن، شلوار اسلش و سویی شرت استفاده می شود، کاربرد این پارچه در صنعت کشور بالا بوده و از اهمیت زیادی برخوردار است.

عرضه پارچه تریکو ملانژ اعلا برای صادرات

عرضه پارچه تریکو ملانژ اعلا برای صادراتکشور ایران یکی از مراکز عرضه پارچه تریکو ملانژ اعلا برای صادرات می باشد، استاندارد هایی که در کارخانه ها برای پارچه تریکو به کار گرفته می شود از جمله:

 • بافت عالی پارچه
 • داشتن الیاف مرغوب
 • کشش مطلوب و زیبایی پارچه

این استاندارد ها باعث شده تا بتوانیم علاوه بر مصارف داخلی کشور پارچه ملانژ صادراتی تولید کنیم از انواع این پارچه می توان به پارچه ملانژ دورو اشاره کرد که ۷۰ درصد پلی استر و ۳۰ در صد پنبه در این نوع پارچه به کار برده شده است، محبوبیت پارچه ملانژ به دلیل پایین بودن قیمت آن در بازار می باشد.
انتخاب رنگ پارچه یک عملکرد کاملا حرفه ای است که در فصل پاییز و زمستان انتخاب رنگ های مشکی، سفید، سرمه ای، توسی و زغالی از پارچه های کم ریسک این فصل ها محسوب می شود، رنگ های با تن تیره در زمستان طرفداران زیادی را دارد.

قیمت پارچه تریکو پنبه ای ایرانی در انواع مختلف

قیمت پارچه تریکو پنبه ای ایرانی در انواع مختلفکارخانه پارچه تریکو انواع مختلف پارچه تریکو پنبه ای را تولید کرده و می توان گفت که قیمت پارچه تریکو پنبه ای ایرانی در انواع مختلف، بسیار ارزان تر از قیمت مشابه خارجی آن است.

از انواع مختلف پارچه تریکو پنبه ای می توان به پارچه پلی استر پنبه دورو، پارچه پنبه لاکرا که خود شامل پارچه فلامنت لاکرا و پارچه اسپان لاکرا می باشد و غیره اشاره کرد، خریداران در خرید پارچه سعی در بررسی مطلوبیت و کیفیت پارچه دارند و به خاطر همین موضوع به مراکز فروشی که پارچه از نوع مطلوب و درجه یک را تهیه کرده اند مراجعه و پارچه مورد نظر خود را تهیه و مورد مصرف قرار می دهند.

خریدار پارچه ملانژ مرغوب و ارزان قیمت

خریدار پارچه ملانژ مرغوب و ارزان قیمتدر زمان خرید پارچه باید به مواردی همچون کم ترین صرف وقت و زمان برای خرید، تهیه محصولات به قیمت مناسب، امکان خرید انواع محصولات از یک مکان، مسئولیت پذیری فروشگاه هم در موقع خرید هم بعد از آن، ارسال سریع محصولات، حداقل ترین جا به جایی در زمان خرید و غیره توجه نمود.
خریدار پارچه ملانژ مرغوب و ارزان قیمت برای خرید خود باید ابتدا درباره ی جنس و مرغوبیت پارچه و سپس قیمت مناسب آن تحقیق های لازم را به عمل آورده و پس از اینکه در باره ی پارچه ی مورد نیاز خود اطلاعات کافی کسب نمود می تواند به مراکز فروش پارچه مراجعه نموده  و خرید خود را انجام دهد.
خریدار پارچه ملانژ مرغوب و ارزان قیمت می توانند با مراجعه به انواع کارخانه های مختلف تولید کننده پارچه این نوع پارچه ها را با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت تهیه کرده و از آن استفاده کنند. همچنین خریداران می توانند انواع پارچه ملانژ و پارچه فلامنت لاکرا را در بازار های فرو با قیمت های ارزان خریداری نمایند.

فروش عمده پارچه های گردباف ورزشی باکیفیت

فروش عمده پارچه های گردباف ورزشی باکیفیتکارخانه های تولید کننده پارچه برای فروش عمده پارچه های گردباف ورزشی باکیفیت تبلیغات لازم را جهت جلب مشتری انجام داده و به خاطر اینکه مردم ایران بیشتر به کیفیت پارچه ی مورد استفاده اهمیت می دهند سعی در تولید پارچه هایی با کیفیت بالا دارند این کار علاوه بر بالا بردن سطح کیفیت محصولات باعث جلب مشتریان بیشتری در داخل و خارج کشور می شود.

فروش عمده محصولات  مزایای بیشتری برای خریدار دارد چرا که خرید عمده هزینه ی کمتری صرف می شود و فروشنده برای کسانی که به صورت عمده خریداری می کنند تخفیفات ویژه ای را در نظر گرفته و علاوه بر فروش محصول خود رضایت مشتری را جلب می نماید، ولی در خرید جزئی باید هزینه بیشتری داده شود و همچنین واسطه هایی که در بازار وجود دارند باعث افزایش قیمت می شوند که اگر خرید به صورت عمده و مستقیم باشد به نفع افراد نیز است.

برای تهیه پارچه های تولیدی برای لباس، مهمترین و مناسب ترین روش خرید، روش خرید عمده می باشد که دارای مزایای زیادی از جمله: مقایسه قیمت ها، امکان مشاهده نمونه های مختلف، دریافت رایگان تا تولیدی، خرید پارچه در حجم زیاد با قیمت ارزان و مناسب و غیره می باشد.

اهمیت صادرات انواع پارچه های تریکو ایرانی

اهمیت صادرات انواع پارچه های تریکو ایرانیایرانیان توانستند با بهره گیری از استاندارد های جهانی به تولید پارچه تریکو ورود پیدا کنند، که این کار باعث شد حتی اهمیت صادرات انواع پارچه های تریکو ایرانی افزایش یابد. صادرات در صنعت پوشاک عاملی شد برای جهش اقتصادی و رشد تولید داخلی کشور عزیزمان و همچنین توانستیم سطح خود را در صادرات بالا ببریم، این یک امتیاز مثبت برای تولید کنندگان پارچه به حساب می آید که توانستند صادرات پارچه را به کشور های دیگر افزایش داده و عامل رشد اقتصادی کشور شود. در زمان صادرات یکی از مهمترین مسئله ها به دست آوردن قیمت صادرات پارچه تریکو می باشد که این امر باعث توجه تجار این حوزه به قیمت صادراتی پارچه تریکو ایرانی جلب شده است. در زمان قیمت گذاری های صادراتی برای صادرات پارچه تریکو باید به نکاتی توجه کنید از جمله قیمت های:

 • قیمت درب کارخانه
 • هزینه انبار
 • هزینه حمل به داخل کشتی مورد نظر
 • هزینه جرثقیل
 • و …. 

همچنین برای دستیابی به مرغوبیت پارچه تریکو باید به کیفیت نخ استفاده شده در این پارچه دقت کنید همچنین تولید پارچه پلی استر از انواع پارچه های صادراتی می باشد.

شرکت پخش انواع پارچه تریکو ملانژ در سراسر کشور

شرکت پخش انواع پارچه تریکو ملانژ در سراسر کشورشرکت پخش انواع پارچه تریکو ملانژ در سراسر کشور کوشیده است که پارچه های تریکو را لحاظ مختلف مانند: کیفیت مواد اولیه، جنس پارچه مورد استفاده، شرکت سازنده پارچه، قابلیت دوخت، دوخت و طراحی پارچه، گرم و سرد بودن، راحتی و سبکی پارچه و … ابتدا مورد ارزیابی قرار داده و سپس به پخش پارچه اقدام کند. در این شرکت قیمت پارچه کیلویی مناسب بوده و هزینه کمتری را در بر دارد. اگر افراد اقدام به خرید پارچه کیلویی کنند می توانند از مزایای بیشتری برخوردار شوند. در پارچه های تریکو کیفیت و جنس نخ تاثیر اصلی را بر روی قیمت پارچه دارد و بعد از جنس عواملی مانند نوع رنگ، بافت، طرح چاپ، عملیات اعمال شده بر روی پارچه و … قیمت آن را تغییر می دهد، فروش پارچه تریکو اکثرا به صورت کیلویی می باشد و فروشنده پارچه را به صورت طاقه وزن کرده و کیلو می کند و می فروشد.همچنین شرکت پخش انواع پارچه تریکو ملانژ در سراسر کشور با بهره گیری از انواع ماشین های ارسال رایگان به تمامی نقاط ایران این پارچه ها را با ارسال به صورت مستقیم از شرکت های پخش برای خریداران ارسال می کنند تا خریداران دیگر نیازی نداشته باشند تا به صورت حضوری با کرایه کردن ماشین های دیگر به مراکز پخش بروند و از آنجا پارچه تریکو ملانژ مورد نظر خود را خریداری و با خود به مرکز فروش خود ببرند، همچنین این نوع ارسال یکی از بزرگترین امتیازات برای این نوع مراکز پخش نیز به شمار می آید.

عرضه مستقیم بهترین پارچه های تریکو پنبه ای

عرضه مستقیم بهترین پارچه های تریکو پنبه ایدر عرضه مستقیم بهترین پارچه های تریکو پنبه ای کوشیده ایم که بدون واسطه پارچه های مورد نظر مشتریان را در اختیار آن ها قرار دهیم، تولید پارچه پلی استر هم برای مصارف داخلی کاربرد فراوان دارد و هم در صادرات برای کشورمان مفید است. همچنین قیمت پارچه پلی استر ایرانی نسبت به مشابه خارجی آن ارزان تر بوده و از کیفیت بیشتری برخوردار است. کارخانه های تولید پارچه در کشور در زمینه تولید انواع تریکو فعالیت دارن که این کارخانه های تولیدی و صنعتی باید مهارت های کافی در زمینه های مختلف تولید و فروش پارچه داشته باشند.

لینک کوتاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت