مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پارچه تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع پارچه تریکو به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع پارچه تریکوخرید پارچه تریکو

آیا می دانید انواع پارچه تریکو، در زمینه خیاطی و تولید پوشاک، چه کاربرد هایی دارند؟ آیا برای خرید پارچه تریکو، خرید به صورت عمده را پیشنهاد می کنید یا جزئی؟
تنوع در پارچه، سبب شده تا در بازار فروش، پوشاک با جنس های مختلفی یافت شوند. هر نوع پارچه ای، متناسب با دوخت نوعی لباس و پوشش می باشد و یکی از انواع پارچه هایی که در صنعت تولید پوشاک، استفاده گسترده ای از آن می شود، پارچه تریکو است.
تنوع در پارچه تریکو بسیار زیاد بوده و برخی از این پارچه ها، مورد استفاده در دوخت لباس های زیر و برخی دیگر مناسب برای تهیه پوشاک کودک می باشد.
در ادامه، چند نمونه از انواع پارچه تریکو به شما معرفی خواهد شد و شما می توانید با خرید این نوع از پارچه و در دست داشتن الگو، پوشاک مورد نظر خود را خریداری نمایید.

معرفی انواع پارچه تریکو

پارچه تریکو، خود شامل خانواده ای از انواع پارچه ها می شود که از نظر بافت، تار و پود، جنس نخ و مسائلی از این دسته با یکدیگر متفاوتند.
از میان انواع پارجه تریکو، آن هایی که استفاده گسترده تری دارند، به شرح زیر هستند:

  • اسپان
  • پنبه ای
  • ملانژ
  • جودون
  • ویسکوز

و غیره.
در گذشته، تمامی پارچه ها به کمک الیاف طبیعی بافته می شدند. اما امروزه، در حالت کلی می توان جنس پارچه را به سه دسته زیر تقسیم بندی کرد:

  1. پارچه الیاف طبیعی
  2. پارچه الیاف مصنوعی
  3. پارچه الیاف سلولوزی

اگر می خواهید پارچه تریکو شما از کیفیت بالایی برخوردار باشد، بهتر است نمونه های سلولوزی و الیاف طبیعی را خریداری کنید. زیرا این دو نوع از پارچه تریکو، گیاهی بوده و الیاف خوب و مرغوب آن ها سبب شده تا بیشتر مورد توجه خیاط خانه ها و کارخانه های تولیدی پوشاک قرار گیرد.

پارچه تریکو ملانژ

خرید پارچه تریکو

ممکن است شما دارای تولیدی های پوشاک وسیع و گسترده بوده و به دنبال خرید پارچه تریکو و تامین نیاز کارخانه خود باشید. بهترین کار، بستن قرارداد با کارخانه های تولیدی پارچه تریکو و خرید عمده این محصول می باشد. زیرا پارچه تریکو اگر قرار باشد به صورت جزئی و برای کارخانه های تولیدی پوشاک خریداری شود، مسلما هزینه های زیادی را به همراه خواهد داشت. اما برعکس، خرید پارچه تریکو عمده، سبب می شود تا هزینه ها به میزان زیادی کاهش پیدا کرده و به خرید عمده پارچه تریکو هم به نفع خریدار باشد هم به نفع فروشنده.
زیرا مثلا اگر قیمت هر متر از پارچه تریکو در بازار 10 هزار تومان باشد، فرد خریدار با تهیه عمده پارچه تریکو، می تواند قیمت هر متر از پارچه را با 8 هزار تومان خریداری نماید.
برای اینکه بتوانید با بهترین تولید کننده های پارچه تریکو در ایران آشنا شوید، بهتر است سایت های اینترنتی که زیر نظر کارخانه های تولید پارچه فعالیت داشته و یا اینکه تحت نظر صنف پارچه فروشی می باشند مراجعه کرده و لیست تولید کننده پارچه تریکو را به دست آورید.

غلام حسین خسروانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پارچه تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید