صادر کننده پارچه فلامنت ساده ورزشی

صادر کننده پارچه فلامنت ساده ورزشی

پارچه فلامنت ساده ورزشی توسط کارخانه های متفاوت تولید می گردد و در سطح بازار بصورت عمده به فروش می رسند. چگونه بهترین پارچه برای لباس ورزشی را خریداری کنیم؟ راه های مختلفی جهت خرید انواع پارچه های مناسب دوخت لباس ورزشی می باشد اما در ابتدا باید در مورد نوع پارچه نیز اطلاعات نسبی داشته باشید که بهترین خرید را انجام دهید. مشخصات انواع پارچه فلامنت ورزشی چیست؟ پارچه های لباس ورزشی علاوه بر تولید در کارخانجات بافندگی مختلف، از تنوع بافت مختلفی نیز تشکیل شده اند که هرکدام مصارف و قیمت مختص به خودشان را خواهند داشت. دوخت انواع تیشرت و‌ شورت های ورزشی، تیشرت های اسپرت و سالنی از عمده ترین مصرف انواع پارچه فلامنت ورزشی است که بصورت ساده و یا چاپی تولید و به فروش می رسند. انواع پارچه های فلامنت ورزشی:فلامنت سادهفلامنت سوزنیفلامنت لوتو یا عدسیو …

صادر کننده پارچه فلامنت ساده ورزشی

آشنایی با پارچه فلامنت ساده نخی

آشنایی با پارچه فلامنت ساده نخی پخش پارچه فلامنت در ایران:پارچه فلامنت نخی از نخ پلی استر با درصد فلامنت مختلف بافت می شود ، هرچه فلامنت نخ بالاتر باشد پارچه نرم تر است پارچه فلامنت پارچه یک رو است ، قابلیت بافت با لاکرا را دارد ، و به فلامنت لاکرا معروف است . پارچه فلامنت لاکرا دار یکی از انواع پارچه تریکو می باشد که به دلیل تریکو استفاده شده حالت کشی بسیار مناسبی به پارچه می دهد . لباس هایی که با پارچه هایی که حالت کشی دارند تولید می شوند در هنگام استفاده حس راحتی و آرامش را به آدم منتقل می کند . لباس ها به دلایل مختلف (شست و شوی زیاد ، استفاده ی زیاد و … ) بعد از مدتی دچار سایش می شوند ، پارچه تریکو فلامنت درجه یک با توجه به کیفیت نخ مصرفی در آن ، مقاومت بالایی در برابر سایش دارد و اگر از پارچه مرغوب در تولید لباس استفاده شود ، طول عمر لباس بیشتر می شود و لباس حالت اولیه خود را از دست نمی دهد و به این زودی ها لباس از بین نمیرود ، به قول معروف یک بار مصرف نمی باشد .

پخش پارچه فلامنت ساده ورزشی به صورت مستقیم

پخش پارچه فلامنت ساده ورزشی به صورت مستقیم جهت تهیه قیمت عمده پارچه گردباف فلامنت، می توان به کارخانه های تولیدی و همچنین شرکت هایی که در کار واردات این محصول می باشند، مراجعه کرد. آن ها فروش بدون واسطه انواع پارچه را نیز در دستور کار خود قرار می دهند که این کار باعث می گردد تا دست واسطه ها کوتاه شود و کالا، با بهترین قیمت در دسترس مشتریان قرار گیرد.شرکت های گوناگون نساجی در ایران وجود دارند که به دو طریق پارچه ها را تولید می کنند. آنان از دستگاه هایی کار می گیرند که به تخت باف و گردباف مشهور می باشند. نوع پارچه های گرد باف که فروش زیادی دارد و علت آن هم استفاده گسترده از آن می باشد، به وسیله ماشین آلاتی تولید می گردد که به شکل دورانی پارچه را می بافند. یکی از دلایلی که به این گونه از پارچه ها گرد باف گفته می شود هم همین موضوع است. در هر حال این نوع از پارچه، در انواع بسیار زیادی تولید و به بازار عرضه می گردد.

لینک کوتاه:

6 فکر در مورد “ صادر کننده پارچه فلامنت ساده ورزشی

 1. کامرانی حمیرا گفت:

  پارچه فلامنت ساده ورزشی توسط کارخانه های متفاوت تولید می گردد و در سطح بازار بصورت عمده به فروش می رسند

 2. هاشم محمدی گفت:

  پارچه فلامنت ساده ورزشی توسط کارخانه های متفاوت تولید می گردد و در سطح بازار بصورت عمده به فروش می رسند

 3. علی احمدی گفت:

  جهت تهیه قیمت عمده پارچه گردباف فلامنت، می توان به کارخانه های تولیدی و همچنین شرکت هایی که در کار واردات این محصول می باشند، مراجعه کرد. آن ها فروش بدون واسطه انواع پارچه را نیز در دستور کار خود قرار می دهند

 4. سحر احمدی گفت:

  هرچه فلامنت نخ بالاتر باشد پارچه نرم تر است پارچه فلامنت پارچه یک رو است ، قابلیت بافت با لاکرا را دارد ، و به فلامنت لاکرا معروف است .

 5. روح بخش گفت:

  هرچه فلامنت نخ بالاتر باشد پارچه نرم تر است پارچه فلامنت پارچه یک رو است ، قابلیت بافت با لاکرا را دارد ، و به فلامنت لاکرا معروف است .

 6. فراهانی گفت:

  راه های مختلفی جهت خرید انواع پارچه های مناسب دوخت لباس ورزشی می باشد اما در ابتدا باید در مورد نوع پارچه نیز اطلاعات نسبی داشته باشید که بهترین خرید را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت