عرضه انواع پارچه بنگال کش برای خرید عمده

عرضه انواع پارچه بنگال کش برای خرید عمده

پارچه بنگال با استفاده از مواد اولیه مختلف تولید می‌گردد که نوع نخ و عملیات تکمیل در آن متفاوت است. از بهترین انواع پارچه بنگال می‌توان به پارچه بنگال کش اشاره کرد که جنسش از پنبه یا کتان است. اما در حال حاضر در بازار کشور با توجه به قیمت‌ های پایین و استحکام زیاد، از نخ اسپان به عنوان جایگزینی برای پنبه استفاده می‌شود.

بنگال کش از جمله پارچه هایی به شمار می‌رود که برای دوخت انواع شلوار زنانه از آن استفاده می‌کنند. در واقع این نوع از پارچه دارای مدل ‌های متنوعی است که تولیدی‌ها آن را به کار می‌گیرند.

همان گونه که می‌دانید تولیدی‌های دوخت شلوار با تنوع پارچه‌های شلوار زنانه آشنایی دارند. بنابراین آن دسته از پارچه‌هایی را انتخاب می‌کنند که دارای کشسایی مناسب جهت استفاده برای شلوارهای زنانه باشد. در حقیقت بیشترین کاربردی که پارچه بنگال کش دارد برای شلوار است. معمولاً با عرض ۱۲۰ سانتی متر به منظور دوخت شلوار تولید می‌شود.

پارچه بنگال کش

 

● معرفی و مشخصات انواع پارچه بنگال کش

پارچه بنگال کش، دارای آج است. وجه تسمیه آن به کشور بنگال می‌رسد. این نوع پارچه با استفاده از پشم، الیاف مصنوعی یا ابریشم تولید می‌گردد. در حال حاضر به شکل طرح‌دار و ساده جهت استفاده برای شلوار و مانتو از سوی تولیدی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.
پارچه های بنگال کش در تولید انواع لباس‌های زنانه فروش بیشتری دارد. در نتیجه از نظر رنگ بندی نیز دارای تنوع و زیبایی‌هایی است.

 

پارچه بنگال کش زنانه

کارخانه‌‌های تولید پارچه بنگال کش همواره در تلاش هستند تا بتوانند پارچه‌هایی را با کیفیت عالی به بازار عرضه کنند. بنابراین عرضه انواع پارچه بنگال کش از سوی کارخانجات صورت می‌گیرد. سپس به دست عمده فروشان می‌رسد.

در نهایت تولیدی‌ها به منظور تولید انواع لباس به ویژه شلوار، این نوع پارچه را مورد استفاده قرار می‌دهند. از این رو شما می‌توانید برای خرید عمده پارچه‌های متنوع بنگال کش به کارخانه‌‌ها یا عمده فروشان بازار اقدامات لازم را انجام دهید.

زمانی که شما برای خرید پارچه بنگال کش به عمده فروشان سر می‌زنید، با انواع پارچه رو به رو می‌شوید. همچنین ضخامت‌های گوناگون این پارچه را مشاهده می‌کنید. بد نیست بدانید که هر کیلو پارچه بنگال دارای سه متر است.

بهتر است بدانید طراحان مانتو از این پارچه زیاد استفاده می‌کنند. زیرا پارچه بنگال کش دارای خاصیت کاغذی است و میزان کشسانی زیادی دارد. آنها به منظور تولید مانتو های مجلسی و بهاره، این نوع پارچه را در راستای کار خویش قرار می‌دهند.

رنگ مشکی این نوع از پارچه، طرفداران زیادی دارد. اکثر تولیدکنندگان را مجاب کرده تا در فصول مختلف از این نوع پارچه جهت تولید انواع لباس استفاده کنند. شاید شما هم بدانید که پارچه بنگال دارای انواع مختلفی است.

از جمله آن میتوان موارد زیر را عنوان کرد:

پارچه کتان بنگال حصیری و بنگال کش:

از مهم ‌ترین ویژگی ‌های مربوط به این نوع از پارچه می‌توان به آجدار بودن آن اشاره نمود. در این نوع از پارچه الیاف طبیعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. بر اساس تن‌خور جذاب و دیدنی پارچه بنگال در دوختن انواع متنوع مانتوهای زنانه و دخترانه کاربرد دارد.

پارچه بنگال حصیری از انواع پارچه‌های کتان به حساب می‌آید. این پارچه دارای مدل ‌های گوناگون بوده و به مواردی همچون نوع بافت پارچه، جنس و طرح ارتباط دارد.

پارچه بنگالین غواصی:

در واقع این نوع از پارچه دارای کشسانی بالایی می‌باشد. با توجه به اینکه این پارچه وارداتی است امکان دارد قیمت‌های متفاوتی داشته باشد.همینطور به هنگام وارد شدن به عمده فروشی‌ها، ممکن است شما با قیمت ‌های مختلفی رو به رو شوید.

در حال حاضر پارچه‌های غواصی از رنگ ‌های زیبا و گوناگونی همچون سورمه‌ای، مشکی، قرمز، یشمی، سفید و غیره دارد. شما بر اساس سلیقه و علاقه خویش می‌توانید هر رنگی را که مد نظرتان است خریداری کنید و  آن را مورد استفاده قرار دهید.

پارچه کتان بنگال حصیری

 

● انواع پارچه بنگال کش در طرح و رنگ بالا

به طور کلی پارچه بنگال کش بر اساس طرح و رنگ ‌هایی که دارد به انواع گوناگونی تقسیم می‌کنند. به عنوان مثال ما چندین نوع پارچه بنگال را برای شما آوردیم.

پارچه بنگال کش شلواری:

در حقیقت از جمله بهترین پارچه‌هایی که معمولاً از سوی تولیدی‌ها برای دوخت شلوار استفاده می‌شود، پارچه بنگالین است. بهتر است بدانید یکی از پارچه‌های شلواری محبوب و پرطرفدار پارچه بنگالین است.

این پارچه که در عرض ۱۲۰ سانتی متر به منظور تولید شلوار مورد استفاده قرار می‌گیرد. امکان دارد شما هم این موضوع را بدانید که تولید و عرضه پارچه بنگال در عرض ۱۲۰ سانتی متر جهت دوخت شلوار زیبا و مناسب به نظر میآید.

پارچه بنگالین مانتویی:

مشتریان زیادی درخواست خرید این پارچه را دارند. آنها از پارچه بنگالین مانتو می‌دوزند. از این رو  این موضوع یکی از مهم ‌ترین عواملی است که باعث شده عمده فروش‌ ها به سمت خرید پارچه بنگالین بروند.

مهم‌ترین ویژگی که پارچه بنگالین مانتویی دارد، تنوع گسترده رنگ آن است. همین ویژگی باعث شده تا طرفداران زیادی را برای دوخت مانتو به سمت خود جذب نماید. توجه داشته باشید که این نوع از پارچه دارای رنگ‌های زیبا و گوناگونی است. شما قادر هستید پس از مشاهده تنوع رنگ و طرح این پارچه یکی از آنها را انتخاب کنید.

پارچه کتان بنگال حصیری و بنگال کش:

این نوع از پارچه دارای ویژگی مهمی چون آجدار بودن است و در بافت آن از الیاف طبیعی استفاده کردند. بر اساس تن خور زیبایی که این پارچه دارد معمولاً جهت دوخت انواع مانتوهای زنانه و دخترانه مورد استفاده قرار می‌گیرد.
این نوع پارچه جزء مدل‌های خاص به حساب می‌آید که با برخی از عواملی همانند نوع بافت پارچه، جنس، طرح و غیره ارتباط مستقیم دارد.

 

 

 

 

پارچه بنگال کتان حصیری

● قیمت پارچه بنگال کش برای خریده عمده

می‌توانید انواع پارچه بنگالین را با قیمت مناسب خریداری نمایید. به این منظور باید به شکل مستقیم و از انواع کارخانه‌های تولیدی این کار را انجام دهید.

دقت داشته باشید خرید این پارچه‌ها به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه‌ای از کارخانه‌ها موجب پاییت آمدن قیمت آن می‌شود. از این رو شما می‌توانید خریدی به‌صرفه و اقتصادی داشته باشید.

با سر زدن به کارخانه‌‌های گوناگون متوجه تفاوت در قیمت و کیفیت خواهید شد. در نتیجه در اینجا باید شما کیفیت و قیمت را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید و پس از یک تصمیم‌گیری به خرید کلی بپردازید.
در واقع بنگال کش در شمار پارچه های تریکویی قرار دارد که در حال حاضر این نوع از پارچه‌ها حتی به صورت کیلویی نیز در بازار عرضه می‌گردد. افراد زیادی می‌توانند این نوع از پارچه را خریداری کنند.

زمانی که شما به قصد خرید عمده پارچه بنگال کش به بازار و کارخانجات می‌روید با انواع ضخامت‌‌های این نوع پارچه رو به رو می‌شوید. هر کیلو پارچه بنگال تقریباً سه متر است.

جهت خرید عمده پارچه بنگال کش با قیمت مناسب و کیفیت زیاد قادر هستید به سراغ کارخانه‌های تولیدی پارچه بروید و در آنجا هم با تنوع رنگ بندی و طرح آشنا شوید و هم قیمت پارچه‌ها به دستتان بیاید.

قیمت پارچه بنگال کش به طور معمول برای آن دسته از افرادی که به صورت به شکل موج بافی سفارش قبول کنند، به شدت کاهش پیدا خواهد کرد. به طور کلی قیمت ‌های پارچه های بنگال کش همچون پارچه‌های دیگر، به الیاف تشکیل دهنده پارچه بستگی دارد.

کارخانجات زیادی عمدتاً به منظور جذب مشتریان از مواد اولیه مرغوب با جنس ‌هایی همچون پنبه، ابریشم، پشم، الیاف مصنوعی و غیره به تولید پارچه بنگال کش می‌پردازند. هرچه هزینه مناسب ‌تر و کیفیت نیز بیشتر باشد، بازار رقابتی میان تولیدکنندگان نیز داغ‌تر خواهد بود.

● آیا میتوان با پارچه بنگال کش شلوار دوخت؟

آیا میتوان با پارچه بنگال کش شلوار دوخت؟  این سوال، یکی از سوالات متداول خریدارن است. برای پاسخ این سوال ادامه مطلب را مطالعه کنید.

بنگال کش یکی از انواع پارچه‌هایی است که دارای انواع متعدد و گوناگون است. این پارچه‌های متنوع از سوی تولیدی‌ها خریداری می‌شود و عمده کاربردی که دارد جهت دوخت شلوار به ویژه شلوار زنانه و مانتو است.
به طور کلی تولیدی ‌‌هایی که قصد دوخت شلوار زنانه را دارند تا حد زیادی با این نوع از پارچه‌های مخصوص شلوار آشنایی دارند. در نظر داشته باشید پارچه هایی که برای دوخت شلوار زنانه انتخاب می‌شوند، باید دارای کشسایی زیادی باشند.

در نتیجه پارچه بنگال کش این ویژگی را دارا است. به همین دلیل این نوع از پارچه در مقایسه با سایر پارچه‌های موجود در بازار توانسته محبوبیت خاصی پیدا کند.

همان گونه که پیش از این بیان شد، مصرف عمده پارچه های بنگال کش برای دوخت شلوارهای زیبا، اسپرت و جذاب زنانه و دخترانه است. اما در حال حاضر با توسعه انواع مدهای مربوط به شلوار اسلش برای دوخت شلوار اسلش مردانه و بچگانه از این نوع پارچه استفاده شده است.

شایان ذکر است که بدانید بنگال کش مخصوص پارچه‌های شلواری معمولاً با عرض ۱۲۰ سانتی متر مورد استفاده قرار می‌گیرد. گاهی نیز به صورت کیلویی به فروش می‌رسد که هر کیلو برابر است با ۳ متر پارچه بنگال کش.

گفتنی است که کارخانه پارچه بنگال کش به منظور تولید این نوع از پارچه ها برای استفاده در تولیدی‌ ها جهت طراحی شلوار از الیاف متفاوت و متنوعی استفاده می‌کنند.

به عنوان مثال بنگال کش از ترکیب لاکرا ، پنبه و اسپان تهیه می‌گردد. با توجه به خاصیت هر یک از آنها قیمت متفاوتی برای آنان در نظر گرفته شده است.

 

پارچه بنگال کش برای شلوار

● فروش انبوه پارچه بنگال کش بصورت عمده

انواع پارچه های بنگال کش اعم از شلواری، مانتویی، کتان و غیره با قیمت‌‌های عمده در کارخانه‌جات تولیدکننده و مراکز مختلف به فروش می‌رسد. همانگونه که می‌دانید مهم‌ ترین مسئله‌‌ای که برای افراد مصرف کننده این نوع پارچه‌ها وجود دارد، کیفیت هزینه و تنوع رنگ‌ها است.

انواع پارچه های بنگال کش به منظور دوخت شلوار، مانتو و غیره مناسب به نظر می‌آید. از همین رو توانسته از هر قشری در میان عموم، طرفدارانی را به سمت خود جذب کند.

 

رنگ بندی پارچه های غواصی متفاوت است. طوری که شما بر اساس سلیقه خود می‌توانید هر رنگی که دوست دارید انتخاب کنید و آن را مورد استفاده قرار دهید.

بنابراین قیمت فروش این نوع از پارچه‌ها در مراکز توزیع عمده برای خریداران و مشتریان هزینه کمتری را به دنبال دارد. مدل‌های دیگری از پارچه‌های بنگال کش وجود دارد که افزون بر کاربرد آنها جهت تهیه انواع لباس ‌‌های زنانه دارای قیمت مناسبی نیز است.

شما خیلی راحت می‌توانید سفارشات عمده خود را به صورت کاملاً مستقیم انجام دهید. توجه داشته باشید که پارچه‌های بنگال کش یکی از پرفروش‌‌ترین محصولات در پارچه‌ها به حساب می‌آید.

افراد زیادی به ویژه بانوان به منظور دوخت مانتو و شلوار از این نوع پارچه استفاده می‌کنند. مهمترین ویژگی بهترین نوع پارچه بنگال کش استحکام و بافت آن است که این پارچه باید از لحاظ استحکام و بافت، کیفیت خوبی را دارا باشد.

همچنین بر اساس سلایق متعدد با رنگ بندی و طرح‌های مختلف در بازار عرضه شوند. در صورتی که شما می‌خواهید پارچه های بنگال کش را با قیمت ارزان و مناسب خریداری کنید، باید پیش از همه به سراغ عمده فروشان دست اول و سایر تولید کنندگان بروید. از این رو قادر خواهید بود تا با قیمتی مقرون به صرفه‌، پارچه مورد نظر را خریداری نمایید.

فروش عمده پارچه بنگال

لینک کوتاه:

7 فکر در مورد “ عرضه انواع پارچه بنگال کش برای خرید عمده

 1. Very energetic article, I loved that a lot. Will there be a part 2?

  My web page :: delta 8 thc carts

 2. تیموری گفت:

  پارچه بنگال با استفاده از مواد اولیه مختلف تولید می‌گردد که نوع نخ و عملیات تکمیل در آن متفاوت است. از بهترین انواع پارچه بنگال می‌توان به پارچه بنگال کش اشاره کرد که جنسش از پنبه یا کتان است

 3. نیکخواه گفت:

  پارچه بنگال با استفاده از مواد اولیه مختلف تولید می‌گردد که نوع نخ و عملیات تکمیل در آن متفاوت است

 4. باران کوثری گفت:

  رنگ بندی پارچه های غواصی متفاوت است. طوری که شما بر اساس سلیقه خود می‌توانید هر رنگی که دوست دارید انتخاب کنید و آن را مورد استفاده قرار دهید.

 5. دولت ابادی گفت:

  همچنین بر اساس سلایق متعدد با رنگ بندی و طرح‌های مختلف در بازار عرضه شوند. در صورتی که شما می‌خواهید پارچه های بنگال کش را با قیمت ارزان و مناسب خریداری کنید

 6. قادری گفت:

  شما خیلی راحت می‌توانید سفارشات عمده خود را به صورت کاملاً مستقیم انجام دهید. توجه داشته باشید که پارچه‌های بنگال کش یکی از پرفروش‌‌ترین محصولات در پارچه‌ها به حساب می‌آید.

 7. حمزه لو گفت:

  مهم‌ترین ویژگی که پارچه بنگالین مانتویی دارد، تنوع گسترده رنگ آن است. همین ویژگی باعث شده تا طرفداران زیادی را برای دوخت مانتو به سمت خود جذب نماید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت