فروش پتو
خانه / پارچه گردباف / عرضه کننده پارچه گردباف تشکی در یزد

عرضه کننده پارچه گردباف تشکی در یزد

عرضه کنندگان پارچه گردباف یزد انواع پارچه های گردباف تشکی را که با استفاده از الیاف مرغوب تولید شده اند را در اختیار خریداران قرار می دهند. این عرضه کنندگان محصولات خود را ب قیمت بسیار مناسبی به فروش می رسانند به همین دلیل بیشتر خریداران، پارچه مورد نیاز خود را از آن ها خریداری می نمایند. 

عرضه کننده پارچه گردباف تشکی در یزد

موارد استفاده انواع پارچه گردباف

موارد استفاده انواع پارچه گردباف  پارچه های گردباف، پارچه هایی هستند که به وسیله ماشین های گردباف بافته می شوند این ماشین ها به شکل های حلقوی نخ را به این پارچه تبدیل می کنند.به این پارچه ها تریکو نیز می گویند. 

از موارد استفاده انواع پارچه گردباف می توان به تهیه انواع لباس ها اشاره نمود. پارچه های گردباف دارای انواع مختلفی از جمله پارچه دورس، پارچه یک رو پنبه، پارچه جودون و ویسکوز تیپ لاکرا می باشند که می توان در چهار فصل سال از آن ها برای تهیه ی انواع البسه استفاده نمود. از این پارچه برای دوخت تیشرت، انواع لباس کودک، شلوار و لباس های ورزشی استفاده می کنند. انواع جوراب ها و لباس های زیری که در بازار موجود هستند از انواع پارچه های گردباف تهیه شده اند. در بافت پارچه های گردباف هم از الیاف طبیعی و هم از الیاف مصنوعی استفاده می گردد. این پارچه ها دارای برجستگی های منظمی می باشند که ظاهری زیبا برای آن ها ایجاد می کند. بافت این پارچه ها با توجه به نوع دستگاهی که به وسیله ی آن بافته می شوند متفاوت خواهد بود. 

کارخانه تولیدی پارچه گردباف صادراتی یزد

کارخانه تولیدی پارچه گردباف صادراتی یزد امروزه کارخانه های بسیاری در کار تولید پارچه گردباف می باشند و انواع پارچه گردباف را در عرض های مختلف و رنگ ها و طرح های زیبا تولید می کنند. کیفیت این پارچه ها با توجه به جنس نخ به کار رفته در آن متفاوت خواهد بود این کارخانه ها سعی می کنند با کیفیت ترین این پارچه ها را تولید نمایند. 

یکی از کارخانه های فعال و معروف در زمینه تولید این پارچه، کارخانه پارچه گردباف یزد می باشد که علاوه بر تامین کردن پارچه گردباف مورد نیاز در کشور بسیاری از پارچه های خود را به کشور های خارجی نیز  صادر می کند. پارچه های تولید شده در این کارخانه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و بسیاری از تولیدکنندگان پوشاک پارچه های مورد نیاز خود را به صورت عمده از این تولیدی تهیه می کنند. از گذشته های دور شهر یزد یکی از شهرهای فعال در زمینه تولید انواع پارچه تریکو می باشد. پارچه های تولید شده در شهر یزد در سراسر کشور بسیار پرطرفدار می باشند. 

جهت خرید و فروش انواع پارچه تریکو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129726698
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: kh.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده پارچه گردباف ساده کیلویی

پارچه گردباف ساده به صورت کیلویی و با بهترین قیمت به مشتریان عرضه می شود. این نوع پارچه ها کیفیت مناسبی دارند و برای انواع دوخت و دوز مناسبند. از این رو بازار ف

دیدگاهتان را بنویسید