قیمت انواع پارچه تریکو یکرو پنبه

قیمت انواع پارچه تریکو یکرو پنبه

پارچه ها نقش مهمی در تولید لباس های مختلف اشخاص دارند. پارچه ها مدل های بسیار مختلف و متنوعی دارند. یکی از پارچه های جدید و تازه تولید شده، پارچه تریکو یکرو پنبه است. این پارچه از الیاف ساخته شده است و پایه طبیعی دارد. این پارچه ها در دوخت بسیاری از لباس ها مورد استفاده قرار می گیرد. مراکز خرید پارچه تریکو یکرو پنبه، بهترین و با کیفیت ترین پارچه ها در رنگ های متنوع و طرح های خاص را با قیمت های بسیار مناسب به مشتریان و متقاضیان خود ارائه می کند.

قیمت انواع پارچه تریکو یکرو پنبه

خصوصیات پارچه تریکو لاکرا پنبه باکیفیت

خصوصیات پارچه تریکو لاکرا پنبه باکیفیت پارچه تریکو یکرو پنبه با کیفیت، ویژگی ها و خصوصیت های زیادی دارند که در اینجا به بررسی برخی از آنها می پردازیم:

پارچه های تریکو یکرو پنبه دارای انعطاف و ارتجاع بسیار زیادی نسبت به مدل های طبیعی خود دارند. به این صورت که باعث می شود تن خور بهتری نسبت به سایر پارچه ها داشته باشند و سبب شوند زود تر و تند تر از پارچه های دیگر چروک نشوند. این پارچه ها به مقدار زیادی احتیاج به اتو ندارند.

این پارچه ها دارای ظاهری بسیار مات و صیقلی نسبت به سایر پارچه ها هستند. اما اگر این پارچه ها را شسته و به مرور زمان در آب گرم قرار بگیرند، کدر نمی شوند و شفافیت خود را از دست نمی دهند.

پارچه تریکو یکرو پنبه جزء پارچه هایی هستند که تنفس قوی دارند و باعث می شود هوا گردش داشته باشد و سبب شود فرد احساس گرمی و گرفتگی نداشته باشد و مناسب فصل تابستان است. منافذ موجود بر روی این پارچه، هوا را به گردش در آورده و به صورت مداوم هوای تمیز و آلوده جایگزین هم می شوند.

بازار پخش پارچه تریکو یکرو پنبه

بازار پخش پارچه تریکو یکرو پنبه در بازار پخش پارچه تریکو می توان انواع پارچه ها را با طرح ها و رنگ ها و مدل های مختلف در متراژ های جزئی و کلی خریداری کرد. تولید پارچه تریکو لاکرا و قیمت نهایی این پارچه ها به عوامل مختلفی بستگی دارد که در اینجا به بررسی آن ها می پردازیم:

اولین و مهم ترین عامل این است که پارچه ها در چه متراژی خریداری می شوند. پارچه هایی که در مقیاس و مقدار انبوهی خریداری می شوند، نسبت به پارچه های کمتر و مقیاس کمتر، قیمت کمتری داشته و خرید آن ها به صرفه تر و بهتر خواهد بود.

عامل بعدی طرح و رنگ پارچه ها می باشد. پارچه هایی که دارای طرح های خاص و رنگ های شیک و منحصر به فرد باشند، نسبت به پارچه های معمولی و ساده و رنگ های خنثی قیمت بیشتری داشته و گران تر خواهند بود.

لینک کوتاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

ورود به سایت