قیمت انواع پارچه ملانژ | فروش عمده پارچه در ایران

قیمت انواع پارچه ملانژ | فروش عمده پارچه در ایران

پارچه ملانژ را می توان در دسته پر مصرف ترین نوع پارچه در تولید منسوجات پارچه ای دانست. این پارچه که تواماٌ الیاف طبیعی و مصنوعی را در بافت خود گنجانده است، همواره مورد توجه خریداران بسیاری در سراسر بازار ایران قرار می گیرد. جهت تهیه این پارچه که گاهاٌ بسیار با کیفیت و گاهاٌ معمولی ( با توجه به درصد الیاف به کار رفته در آن ) ظاهر می شود و یا اطلاع از قیمت انواع پارچه ملانژ می توانید به مراکز فروش عمده پارچه که در تمام کشور فعال می باشند؛ مراجعه نمایید.

قیمت انواع پارچه ملانژ | فروش عمده پارچه در ایران

پارچه ملانژ چیست؟

پارچه ملانژ چیست؟پارچه های متعددی را در بخش های مختلف فروش مشاهده می کنید، یا بافت آن ها متشکل از الیاف مصنوعی بوده و یا از الیاف طبیعی و بسیار خوبی تشکیل یافته اند.
در این میان نیز پارچه ای به میان آمده به نام پارچه ملانژ که هر دو نوع این الیاف را در خود دارا می باشد.
همچنین پارچه ملانژ در کیفیت های متعددی خود را نشان داده است.

اگر پارچه ملانژ لطیف و با کیفیتی را مشاهده کردید، یعنی درصد الیاف طبیعی به کار رفته در آن بیشتر می باشد.
و اگر پارچه را با کیفیت معمولی تری دیدید، نشان از این دارد که در آن درصد الیاف مصنوعی به کار رفته بیشتر از الیاف طبیعی ست.

در هر حال باید اذعان داشت که از پارچه ملانژ که پارچه ی قالب تولیدی های لباس را تشکیل می دهد، عموماٌ جهت تولید این گروه از لباس ها یا پوشاک بهره می برند:

 • انواع شلوار از جمله شلوار اسلش
 • انواع لباس های ورزشی
 • لباس های خانگی و راحتی
 • لباس های گرم کن
 • سوییشرت

پارچه تریکو ملانژ اعلاء و انواع آن

پارچه تریکو ملانژ اعلاء و انواع آنهمه پارچه شناسان به خوبی می دانند که پارچه ملانژ متعلق به خانواده پارچه تریکو می باشد.
در حقیقت این پارچه، یک نمونه از چندین نمونه ی موجود از پارچه تریکو است که در حال حاضر در بازار پارچه فروش ها؛ به وفور مورد فروش و عرضه قرار می گیرد.

همانطور که می دانید همه محصولات حتی پارچه ها با درجه کیفیت های متعددی به میدان آمده اند.
پس پارچه ملانژ را نیز می توان متشکل از درجه کیفیت های مختلفی دانست.
بر همین حسب نوعی از آن به نام پارچه تریکو ملانژ اعلاء در بازار فروش عرضه شده است که گزینه ای مناسب برای آن دسته از خریدارانی به شمار می رود که کیفیت را اصل خرید خود قرار می دهند.

پارچه فوق که از کیفیت و همچین ظاهری فوق العاده بهره برده است، توسط تولیدی های متعددی در کشور برای تولید انواع پوشاک ضخیم یا پاییزه و زمستانه و یا منسوجات دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

ضمن این که باید بیان داشت که پارچه ملانژ به طور کلی نمونه های متنوعی را در زیر گروه خود جای داده است که در گزینه های زیر می توان به آن ها اشاره کرد:

 • پارچه ملانژ یکرو
 • پارچه ملانژ دورو
 • پارچه ملانژ دورس
 • پارچه ملانژ فانریپ

خرید پارچه ملانژ ساده

خرید پارچه ملانژ سادهپارچه ملانژ در طرح های متفاوتی در بازار فروش ارائه شده است.
یکی از طرح های به کار رفته در این پارچه که طرفداران بسیاری را به سمت آن کشانده است، پارچه ملانژ ساده می باشد.
در واقع طرح ساده ی موجود در این پارچه از جمله طرح هایی می باشد که متناسب با سلیقه های امروزی است و به همین دلیل نیز از رواج خرید و فروش خوبی در بازار برخوردار گشته است.

همچنین در تعریف دیگری از پارچه ملانژ می توان بیان داشت که از جنس پلی استر و کشی می باشد.
بنا براین بهترین گزینه برای تولید لباس های کشی متنوع به شمار خواهد رفت.
اما اگر با همه این تفاصیل، تصمیم به خرید پارچه ملانژ ساده گرفته اید و در پی انجام سفارشات عمده از آن می باشید، پیشنهاداتی را برای شما خواهیم داشت.

شما خریداران گرامی می توانید با انتخاب خرید اینترنتی پارچه از مراکز عرضه کننده معتبری همچون این مرکز، برای سفارش و خرید پارچه مورد نظرتان اقدام کنید.
بنا براین از این طریق، پارچه ملانژ در چنین مشخصاتی را دریافت خواهید نمود:

 • پارچه ملانژ بافته شده از نخ درجه یک
 • پارچه ملانژ ساده در رنبگندی های تیره و شاد و متناسب با همه سلیقه ها
 • پارچه ملانژ ساده با بهترین قیمت

قیمت عمده پارچه تریکو ملانژ در انواع مختلف

قیمت عمده پارچه تریکو ملانژ در انواع مختلفهمانطور که از بخش های قبل دریافتید، پارچه ملانژ انواع گوناگونی را از نظر جنس، کیفیت و یا حتی مدل و رنگ در بر می گیرد.
به علاوه اینکه این مورد را نیز باید اضافه کرد که شرکت های تولید کننده یا کشور عرضه کننده این پارچه نیز خود، تعداد مختلفی را شامل می شوند.
با توحه به همه این موارد است که می توان گفت لیست قیمت پارچه ملانژ، سطوح متفاوتی را در بازار فروش در بر خواهد گرفت.

البته می توان گفت که قیمت پارچه تریکو ملانژ در صورت افزایش سفارشات مشتریان، به صورت عمده به پای آن ها حساب خواهد شد.
یعنی قیمتی که خیلی به صرفه تر از قیمت پارچه در بازار می باشد.

اما برای دسترسی به قیمت عمده پارچه ملانژ در انواع مختلف آن، خریداران گرامی می توانند درخواست های خود را با مراکز عرضه کننده عمده پارچه که این مرکز نیز جزو آن هاست، در میان بگذارند.
در این صورت تخفیفات بسیار خوبی شامل حال خریداران شده و بنا براین هزینه های خرید آن ها را تا حد چشمگیری کاهش خواهد داد.

فروشگاه اینترنتی انواع پارچه تریکو درجه یک

فروشگاه اینترنتی انواع پارچه تریکو درجه یکدر میان فروشگاه های عرضه کننده پارچه، با انواع متفاوتی از این فروشگاه ها رو به رو می باشیم.
فروشگاه های حضوری و فروشگاه های اینترنتی از جمله این فروشگاه ها می باشند که هر دو رواج خرید و فروش پارچه را موجب گشته اند.
اما حقیقتی که وجود دارد، این است که فروشگاه های اینترنتی عرضه کننده پارچه، میزان استقبال بیشتری را به همراه داشته اند.
زیرا این فروشگاه ها در فراهم آوردن شرایط خرید راحت و بی دردسر برای خریداران، کمک به سزایی خواهند کرد.

حال اینکه فروش اینترنتی پارچه که به فروش رایج این روز ها تبدیل شده است، انواعی از پارچه، از جمله پارچه تریکو را سریعاٌ در اختیار خریداران قرار خواهد داد.
همچنین نکته دیگری که می توان به آن پرداخت، این است که توسط برترین فروشگاه های اینترنتی می توان انواعی از این پارچه ها که مربوط به پارچه تریکو می باشند را در کیفیتی ملموس و قیمتی به صرفه مورد تهیه قرار داد:

 • پارچه تریکو کشی
 • پارچه تریکو ملانژ
 • پارچه تریکو فلامنت
 • پارچه تریکو ویسکوز
 • پارچه پلی استر
 • پارچه جودون

بزرگترین پارچه فروشی کیلویی در ایران

بزرگترین پارچه فروشی کیلویی در ایرانپارچه فروشی هایی که در سراسر کشورمان ایران وجود دارند، پارچه های خود را به دو شکل کلی به خریداران اعم از خریداران عمده و خریداران جزیی عرضه می نمایند:

 • عرضه پارچه کیلویی
 • عرضه پارچه طاقه ای

به نظر می رسد که فروش عمده پارچه به صورت کیلویی، قیمت تمام شده بهتر و ارزان تری را برای خریداران در پی داشته باشد.
شاید به همین دلیل است که اغلب خریداران برای خرید انواع پارچه از جمله پارچه تریکو، به سراغ خرید پارچه تریکو کیلویی می روند.
زیرا می دانند اگر به این شکل اقدام کنند، مطمئناٌ برایشان به صرفه تر خواهد بود.

اما برای این که بدانید کدام یک از مراکز بیشترین اقدام در این زمینه را انجام داده اند؟
باید پاسخ داد که مرکز پیش رو که یکی از بزرگترین تامین کنندگان پارچه، به ویژه پارچه تریکو در کشور به حساب آمده و همینطور عنوان برترین پارچه فروشی در ایران را از آن خود ساخته است، در حوزه فروش پارچه کیلویی، بیشترین میزان فعالیت را از خود نشان داده است.

شرکت پخش پارچه در سراسر کشور

شرکت پخش پارچه در سراسر کشوربعد از اتمام مراحل تولید پارچه توسط واحد های تولید کننده متعدد در کشور، این شرکت های پخش هستند که با فعالیت های مداوم و پیوسته خود، فرآیند پخش عمده پارچه را در کشور انجام می دهند.
پی باید در ابتدا قدردان زحمات تولید کنندگان پارچه و پس از آن نیز زحمات شرکت های پخش فعال در سراسر کشور بود که به جریان تامین گسترده این محصولات در بازار کمک بسزایی کرده اند.

همچنین باید بیان داشت که بیشترین تعداد شرکت های پخش پارچه که تامین و توزیع انواع آن از جمله پارچه تریکو را در قسمت های مختلف بازار شکل داده اند؛ در تهران حضور دارند.
پس برای تهیه انواع پارچه تریکو، پارچه گردباف تهران مناسب ترین گزینه برای خریداران خواهان خرید حضوری و مستقیم خواهد بود.

مستقیم به این جهت که خریداران می توانند به شرکت های پخش که زیر نظر برند های خاصی فعالیت می کنند مراجعه کرده و سپس علاوه بر پارچه های ذکر شده، انواعی از این پارچه های پر فروش را مورد خریداری قرار دهند:

 • پارچه اسپان لاکرا
 • پارچه پنبه لاکرا
 • پارچه ویسکوز نخی
 • پارچه تریکو نوزادی

تولید و عرضه انواع پارچه ملانژ باکیفیت

تولید و عرضه انواع پارچه ملانژ باکیفیتشرکت ها و کارخانجات فعال بسیاری به عنوان تولید کننده پارچه در کشور حضور یافته اند که با تلاش شبانه روزی خود و مدد گرفتن از عوامل گوناگون تولید، توانسته اند تولید و عرضه انواعی از پارچه ها را در بازار به خوبی انجام دهند.
یکی از کارخانجاتی که به عنوان کارخانجات فعال کشور شناخته شده و هر روزه تولیدات چشمگیری از پارچه را در داخل کشور به ثبت می رساند؛ کارخانه پارچه تریکو است.
این امر را می توان ناشی از این دانست که پارچه تریکو، با توجه به اینکه طیف متنوعی را شامل شده و خانواده بزرگی را در بر می گیرد، از موارد مصرف فراوانی برخوردار می باشد.

گفتنی کارخانجات مذکور که هر یک در بخش های متعددی از کشور متمرکز شده و با نام تجاری خاصی به فعالیت می پردازند، انواعی از پارچه تریکو از جمله پارچه ملانژ را در چنین مشخصه هایی ارائه ساخته اند:

 • ارائه پارچه ملانژ باکیفیت
 • ارائه پارچه ملانژ در شکل های متنوع ساده و طرحدار

فروش عمده تریکو دورس ملانژ

فروش عمده تریکو دورس ملانژپارچه تریکو دورس ملانژ قطعاٌ یکی از بهترین گزینه های انتخابی برای خریداران خواهد بود.
این پارچه با توجه به این که از نخ بسیار خوبی تشکیل یافته و همچنین از بهترین مواد اولیه برای تولید آن استفاده شده است، بنا براین تار و پودی بی نظیری را از خود به نمایش گذاشته است.

در واقع پارچه تریکو دورس ملانژ، دقیقاٌ همانی است که خریدار به دنبال آن می گردد.
چرا که برخوردار از این ویژگی های شاخص و قابل توجه می باشد:

 • دارای کیفیتی بسیار عالی است و به هیچ وجه پرز پس نمی دهد.
 • رنگ آن پس از بارها شستشو همچنان ثابت می ماند.
 • بدون کوچک ترین آبرفتی می باشد.
 • هم چنین نرمی و لطافتی خاص را در خود جای داده است.

می توان به صراحت ابراز داشت که با وجود چنین شاخصه های مهم موجود در این پارچه است که اکنون فروش پارچه تریکو ملانژ دورس به صورت عمده توسط مراکز مختلفی در کشور صورت می پذیرد.
ضمن این که توسط برترین مراکز عرضه کننده عمده، علاوه بر فروش پارچه فوق، فروش پارچه ویسکوز و بسیاری از پارچه های پر تقاضای بازار نیز در آن ها در معرض رد و بدل شدن قرار می گیرند.

مشخصات پارچه مبلی اسپرت ملانژ

مشخصات پارچه مبلی اسپرت ملانژپارچه ملانژ علاوه بر این که پارچه ی قالب تولیدی های لباس و پوشاک را تشکیل می دهد و قابلیت تولید انواعی از بهترین و متنوع ترین لباس ها را داراست، به عنوان پارچه مبلی نیز مورد کاربرد واقع می شود.
در واقع این پارچه اسپرت ملانژ است که به عنوان پارچه مبلی و توسط واحد ها و صنایع مبلمان سازی، مورد توجه برای ساخت رویه مبل ها قرار می گیرد.

برای این پارچه که از آن رویه هایی واقعاٌ زیبا و برازنده می توان برای انواع مبلمان ساخت، مشخصاتی قابل ذکر می باشند.
در این گزینه ها جهت آشنایی بیشتر با این مشخصات، آن ها را به ترتیب نام برده ایم:

 • پارچه مبلی اسپرت ملانژ دارای جنس نخی اما از نخ مرغوب می باشد.
 • کیفیت در این نوع پارچه به طور کامل ملموس می باشد.
 • دوام و عمر طولانی پارچه اسپرت ملانژ واقعاٌ بی نظیر است.
 • رنگبندی های متنوعی نیز در این پارچه به چشم می خورد.
 • همچنین از سری پارچه های مبلی است که قیمت مناسبی را به خود اختصاص داده است.

خرید مستقیم پارچه ملانژ از تولید کننده

خرید مستقیم پارچه ملانژ از تولید کنندهامکان خرید پارچه ملانژ به شکل های متفاوتی برای خریداران فراهم آمده است.
یکی از این شکل ها، اشاره به خرید مستقیم پارچه ملانژ از تولید کننده دارد.

واقعاٌ که در توضیح این روش از خرید، جز تعریف و تمجید، نمیتوان بیان دیگری را ارائه داد.
زیرا اماکن خرید مستقیم از تولید کننده، این فرصت طلایی را به خریداران می دهد تا بتوانند خریدی بی واسطه، ارزان با قیمتی فوق العاده استثنایی را برای خود به انجام برسانند.

قیمت در خرید مستقیم، به صورت قیمت تولیدی برای مشتریان تعیین خواهد شد و بنا براین از هر بعد که به این قضیه بنگریم، جز سود و فایده، نتیجه دیگری را برای خریداران به دنبال نخواه داشت.

عرضه کننده بهترین پارچه ملانژ در کشور

عرضه کننده بهترین پارچه ملانژ در کشورعرضه کنندگان بسیاری به عرضه انواع پارچه علی الخصوص پارچه ملانژ در کشور پرداخته اند.
اما موضوعی که برای خریداران مهم است، این است که کدام یک از این مراکز عرضه کننده قادر به برقراری شکل مناسب تری از عرضه پارچه ملانژ نزد مشتریان خواهد بود؟
اگر در پاسخ به این سوال، به همین مرکز اشاره کنیم، پر بیراه نگفته ایم.

این مرکز نه تنها عرضه پارچه ملانژ را با بهترین شرایط نزد مشتریان انجام خواهد داد، بلکه به آن ها کمک خواهد کرد تا هر چه سریع تر به آنچه که درخواستش را دارند، برسند.
بدین ترتیب با ارائه سفارشاتتان به کارشناسان خبره فروش می توانید، چنین پارچه هایی را در اسرع وقت تحویل بگیرید:

 • دریافت بهترین پارچه ملانژ از نظر کیفیت و ظاهر
 • دریافت پارچه ملانژ با برند های مطرح داخلی و خارجی

لینک کوتاه:

8 فکر در مورد “ قیمت انواع پارچه ملانژ | فروش عمده پارچه در ایران

 1. Soydaydog گفت:

  Viagra A Contrareembolso illewlyneedy tadalafil cialis Frency Acheter Cialis Kamagra

 2. cialis price گفت:

  Appreciate this post. Will try it out.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

ورود به سایت