قیمت پارچه ویسکوز | مرکز فروش اینترنتی پارچه

قیمت پارچه ویسکوز | مرکز فروش اینترنتی پارچه

قیمت پارچه ویسکوز در بازار های موجود داخلی، از تعادل نسبتا زیادی برخوردار می باشد. پس شایان ذکر است که مراکز گسترده ای در عرصه وسیع اینترنت، دست به فروش انواع پارچه می زنند. این گونه فروش ها در این حیطه پهناور، معمولا قیمت های به صرفه ای را به خود اختصاص داده اند.

قیمت پارچه ویسکوز | مرکز فروش اینترنتی پارچه

تولید کننده برتر پارچه در ایران

تولید کننده برتر پارچه در ایراندر سر تا سر کشور ایران، سازندگان بسیاری هستند که در تولید گسترده و به نوعی همه جانبه پارچه، اهتمام فراوانی می کنند. این افراد همواره این دغدغه را در سر می پرورانند که، قیمت های متوازنی را بر روی تولیدات خود بگذارند.

در نظر گرفتن این گونه نرخ ها از سوی تولیدگران، هیشه بر اساس کیفیت و سلامت اجناس بوده است. زیرا همیشه مرغوبیت با نرخ آن ها در یک سطح برابر قرار گرفته اند. با توجه به مطالب گفته شده، باید متذکر شد در تمام کشور، این تولید کنندگان پارچه ها سعی کرده اند که بهترین ها را به مردم ارائه دهد.

بنابراین چون همه آن ها توانسته اند در جایگاه خود به عنوان بهترین سازنده شناخته شوند و ما اکنون بخواهیم فقط از یک نام به عنوان برترین آن ها یاد کنیم، بسیار سخت می باشد.

مرکز فروش اینترنتی انواع پارچه

مرکز فروش اینترنتی انواع پارچه انواع و اقسام متعدد پارچه ها مثل پارچه فیلامنت، پارچه پنبه دورو، پارچه فلامنت لاکرا، پارچه ملانژ دورو، پارچه لاکرا و غیره در رنج وسیعی برای برطرف کردن نیازهای روز افزون مردم، وارد مرحله توزیع می شوند. یکی از راه های متداولی که در جریان فروش این نوع پارچه ها، توانسته موفقیت بسزایی را داشته باشد، فعالیت فروشگاه های اینترنتی می باشند.

فروشگاه های نام برده شده از این جهت بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند که، تیازی به حضور فیزیکی خریداران ندارند. از سویی این جایگاه ها می کوشند که، با توجه به تنوع وسیع این محصولات، در فرمی پهناور به توزیع کلی در عرصه اینترنت بپردازند.

در نتیجه همیشه در این مساله، نرخ هایی را البته متکی بر کیفیت پارچه، نشان می دهند که، از میزان تناسب زیادی برخوردار هستند. لازم به بیان این نکته است که خرید اینترنتی پارچه نیز در روند، شکوفایی بالایی داشته است.

در انتهای گفته ها، باید این مساله را یاد آوری کرد که، فروش پارچه خارجی نیز در این مراکز توانسته، مورد استقبال فراوانی از طرف خریداران قرار بگیرد. زیرا قیمت های اتخاد شده برای آن ها، درجه اعتبار بالایی دارد.

عرضه عمده انواع پارچه های ویسکوز

عرضه عمده انواع پارچه های ویسکوزپخش عمده پارچه های ویسکوز در انواع مختلف، در دامنه وسیعی رونق فراوان دارد. این گونه توزیع ها، در دو راه اساسی انجام می گیرند. یکی از این روش ها به این گونه است که، توزیع کننده رنجی از انواع  این پارچه ها را، به شکل حضوری نیز عمده، در بازار ها پخش می کند.

در این راهکار، خریدار با توجه به کیفیت های ارائه شده و هم چنین نرخ ارزان پارچه ها، دست به خرید انبوه می زند. پس این عرضه کننده است که می تواند به فروش ممتازی دست پیدا کند.

روش دوم که بسیار در میان مردم رایج شده است، استفاده از سایت های اینترنت می باشد. اقدام در این زمینه به این فرم است که، پخش کننده می کوشد تا دامنه متنوعی از پارچه های ویسکوز را در فروشگاه های به نام اینترنتی پخش کند.

در این جا خریدار پارچه کیلویی با توجه به قیمت پارچه کیلویی و عمده، تصمیم می گیرد که با رجوع به یکی از این مراکز و بدون حضور فیزیکی، خریداری انبوهی را انجام بدهد. در نتیجه با این کار یعنی خرید وسیع، کمک بسیار زیادی در راه فروش پارچه ویسکوز  عمده کرده است.

توزیع پارچه پلی استر ویسکوز ترکیبی

توزیع پارچه پلی استر ویسکوز ترکیبیوقتی تولید پارچه پلی استر ویسکوز ترکیبی، به پایان می رسد، توزیع کننده در صدد این اقدام مهم بر می آید که، دست به پخش عظیمی در این حیطه بزند. پس در همه زمان ها می توانیم شاهد توزیعات فراوانی از این دسته تولیدات، در مکان های مختلف باشیم.

این گونه پارچه ها بر طبق استانداردی که دارند، از نرخ های روتین نیز در این حیث برخوردارند. پس قیمت پارچه پلی استر ویسکوز ترکیبی به نسبت کمی بالاتر از انواع دیگر می باشد. ذکر این مطالب در این جا بسیار مهم می باشد که کلا این امور، به دو شکل کلی می تواند انجام بگیرند.

اولین نکته مورد نظر، این است که پخش کننده، تصمیم می گیرد که، انواع متفاوت این محصولات را در بازار های مصرفی در نظاره عموم قرار دهند. به این شکل رنج وسیعی از این تنوعات، در بازارها قابل مشاهده می باشند.

روش دیگری که امروزه بسیار متدوال شده است، قدم گذاشتن در راه وسیع اینترنت می باشد. این عمل از این جهت بسیار مورد استقبال است که در سهولت و آسانی انجام می پذیرد. به این ترتیب فروشنده تصمیم می گیرد که، با ورود به این عرصه، انواع گوناگون این پارچه ها را در فروشگاه های معتبر اینترنتی قرار دهد. از سویی قیمت های مناسبی را برای آن ها تعبین می کند.

هر دو روش ذکر شده بستر مناسبی را فراهم می کنند که، انواع مختلف این محصول، پخش شوند و در نتیجه به راحتی در دسترس همگان قرار بگیرند.

لیست قیمت انواع پارچه های ویسکوز در بازار

لیست قیمت انواع پارچه های ویسکوز در بازارانواع پارچه های ویسکوز که در راه توزیع قرار می گیرند، معمولا دارای قیمت های به صرفه ای می باشند. این قیمت ها که از سوی عرضه کنندگان به تصویب نهایی رسیده اند، دارای تعادل چشم گیری هستند. این گونه پخش ها ، اکثرا در بازار مصرفی که در مرکز شهر تهران به عنوان پایتخت، قرار گرفته است، انجام می گیرد.

نا گفته نماند که چون پارچه های ویسکوز در اقسام مختلفی عرضه شده اند، به همان نسبت، نرخ های متفاوتی را نیز به خود گرفته اند. یعنی همواره می توانیم از بالا ترین قیمت ها، تا پایین ترین نرخ ها را در این طیف، ناظر باشیم.

از سویی دیگر برای این که به نرخ های جدید همواره برسیم، می توانیم گذری به فضای اینترنت را داشته باشیم و لیست قیمت انواع پارچه های ویسکوز را سرچ کلی کنیم. در نهایت به نتایج مثبتی در این مسیر می رسیم.

پارچه تریکو ویسکوز کشی تیپ لاکرا

پارچه تریکو ویسکوز کشی تیپ لاکرااین نوع پارچه ها در تیپ لاکرا، از انواع پارچه های تریکو کشی می باشند. الیاف متعددی مثل ویسکوز، لاکرا، پلی استر و غیره در این انواع، به طور مؤثری کار رفته اند. از سویی این محصولات دارای اقسام گوناگونی از قیمت ها هستند. این تفاوت ها در نرخ های تصویبی، به چند عامل مهم بر می گردد.

از جمله عوامل مهم، الیاف های مورد استفاده و هم چنین کیفیت آن هاست. عامل دیگر در این راستا، یکرو یا دو رو بافتن پارچه می باشد. در پایان صحبت باید گفته شود که کارخانه پارچه تریکو ویسکوز کششی تیپ لاکرا، توانسته است در مسیر تولید این پارچه ها به خاطر استقبال زیاد بانوان، پیشرفت مؤثری را هر روزه کسب کند.

پخش پارچه تریکو ویسکوز به صورت عمده

پخش پارچه تریکو ویسکوز به صورت عمدهپارچه تریکو ویسکوز با توجه به درخواست های زیاد مردم، همیشه طیف وسیعی را در زمینه پخش، مختص خود کرده است. این گونه است که در سر تا سر کشور یعنی در هر گوشه و کناری، شاهد توزیع عمده این نوع پارچه ها می باشیم.

این توزیع ها که به شکل عمده هستند، همواره دارای قیمت های به صرفه ای می باشند. این نرخ ها، با توجه به اینکه رنج انبوهی از این پارچه ها در بر می گیرد، بسیار ارزان تر به دست خریدار می رسند. از سویی دیگر باید متذکر شد که، کیفیت شان در این دامنه بسیار بالا بوده است.

در نتیجه گفتن این مطالب خالی از لطف نیست که، این مساله به نظر اصلی توزیع کنندگان برمی گردد. زیرا آن ها اراده می کنند که، این پارچه ها را در رنجی انبوه با نرخی به صرفه، برای مصرف کنندگان پخش کنند.

مشخصات پارچه ویسکوز اعلاء

مشخصات پارچه ویسکوز اعلاءاگر بخواهیم به مشخصات عمده این پارچه ها در نوع اعلا، اشاره کنیم می توانیم به موارد زیر، نگاهی اجمالی بیفکنیم.

 1. میزان براقیت و درخشندگی شان به نسبت، بسیار بالاتر از انواع دیگر پارچه ها می باشد.
 2. نقش ویژه ای را در نگهداری دمای بدن دارد. به طوری که بسیار خنک هستند و از آن ها به عنوان هادی گرما، یاد می کنند. بنابراین در فصل تابستان کاربرد به خصوصی را دارند.
 3. در رنگ گرفتن، بسیار موفق عمل می کنند، یعنی اکثر رنگ هایی را که بخواهند، می توانند به خود بگیرند.
 4. از مهم ترین شاخصه هایشان، این است که باعث ایجاد الکتریسیته نمی شوند. در نتیجه در لباس های خانگی توانسته اند که قابلیت زیادی را داشته باشند.
 5. تل انداختن پارچه سبب می شود که زود چروک شدن این اجناس، اصلا احساس نشود.

مهمترین کاربردهای پارچه های ویسکوز

مهمترین کاربردهای پارچه های ویسکوزبا توجه به قابلیت های زیادی که این پارچه ها دارند، می توانیم کاربردشان را در تولید لباس زنانه، مردانه، لباس ورزشی و رومیزی بازگو کنیم. این گونه است که برای ساخت انواع متعدد لباس ها، چه برای زنان و چه برای مردان، می توانیم در تولیدی های بیشماری، از آن ها استفاده به عمل آوریم.

از سویی دیگر وقتی بخواهیم، تولید اقسام متفاوتی از رو میزی ها را شکل دهیم، نظر انداختن به این پارچه ها، کمک زیادی را به ما می کند. در آخر مهمترین کاربردشان در لباس هایی ست که، در هنگام ورزش باید پوشیده شوند. زیرا عموما این اچناس دارای ماهیت طبیعی و گیاهی هستند.

شناخت انواع پارچه و خصوصیات آن ها

شناخت انواع پارچه و خصوصیات آن هابا توجه به موادی که در ساخت انواع پارچه ها به کار رفته است، می توانیم آن ها را به دسته های متمایزی تقسیم بندی کنیم. در زیر به نام بری برخی از آن ها، به همراه خصوصیاتشان به صورت مختصر می پردازیم.

 • لی : این نوع پارچه ها به نخی، کاغذی، ضخیم، کشی و غیر کشی تفکیک می شوند. از ویژگی اصلی آن ها، مقاومت زیاد است. از سویی برای این که در رنگ های مختلف ظاهر شوند، گیاهان را در این راه به کار می گیرند.
 • نخی : همان پنبه ای بوده که بسیار نرم و خنک  می باشد. هم چنین در سه دسته طبیعی، مصنوعی و مخلوط طبقه بندی می شوند.
 • کتان : کاده مصرفی در تهیه این پارچه ها، کتان است که از جمله خصوصیاتشان یکی توانایی جذب آب و دیگری، دگرگونی اندازه پس از شست و شو می باشد. هم چنین باید گفت که این انواع، بسیار خنک هستند.
 • ابریشمی : پیله کرم ابریشم در تهیه آن ها کاربرد فراوانی دارد. بسیار نرم و درخشنده هستند که در قیمت ها بالایی به فروش می رسند.
 • چرم طبیعی : این نوع پارچه ها از دباغی پوست حیواناتی مثل گوسفند، گوساله، بز، کوسه، مار و غیره به دست می آیند. از ویژگی های بارز آن ها، گرم بودن است که در ساخت لباس ها زمستانی، کیف، کفش و غیره به کار می روند. از سویی دیگر، نرخ های بالایی را مختص خود گردانیده اند.
 • چرم مصنوعی : این نوع محصولات، از لایه پی وی سی و روکش ترکیب گشته اند. در نتیجه نرخ های پایین تری را نسبت به چرم طبیعی دارند.
 • ساتن : برای شکل گیری آن ها از پنبه، نایلون، ابریشم، پولیستر و غیره استفاده می شود. برای شناخت اقسام مختلف آن، می توانیم به عاشقی، فیروزه ای، نگین دار، پشت کرب، شیشه و غیره اشاره کنیم.

خرید مستقیم پارچه های ویسکوز از تولید کننده

خرید مستقیم پارچه های ویسکوز از تولید کنندهزمان های بسیاری است که خریداری از سازنده پارچه های ویسکوز، به شکل مستقیم انجام می گیرد. در این اشکال، معمولا چون واسطه گران به طور کلی حذف می شوند، در نتیجه قیمت های بسیار مناسبی را نظاره گر می باشیم.

این گونه است که در این راستا، پارچه های تولیدی با حفظ سلامت و استاندارد خود، به دست خریداران اصلی می رسند. در واقع مقصود اصلی این است که این پارچه ها، به هیچ وجه دستخوش تغییرات نا مناسب نمی شوند.

پس وقتی خرید، مستقیما انجام شود، هم قیمت دارای تعادل است و هم مرغوبیت به همان شکل باقی می ماند. در نهایت این تولیدکننده پارچه، می تواند رضایت خاطر کافی را به مصرف کنندگان، ارائه دهد و نیز سبب شود که بازار به توازن نسبی برسد.

فروشنده انواع پارچه تریکو و ویسکوز در کشور

فروشنده انواع پارچه تریکو و ویسکوز در کشورانواع گوناگونی از پارچه های ویسکوز و تریکو در سطوح مختلفی از کشور در حال فروش به صورت مستقیم و حضوری هستند. از سویی قیمت پارچه تریکو و ویسکوز، در رنج متناسبی در نقاط مختلف ایران، تصویب شده اند. این یکی از راه های تحویل اجناس به دست مصرف کننده است. در واقع فروشنده به این شکل تصمیم گرفته تا فروش خود را به اتمام برساند.

راه دیگری که در این جا قابل بحث است، استفاده از فروشگاه های فعال می باشد. در واقع فروشنده در این راستا می گوشد که، پارچه های خود را در این مراکز، با در نظر گیری قیمتی مناسب به فروش عمومی برساند.

بدین گونه است که این عرصه وسیع، چنان شرایطی را آماده سازی می کند که، توزیع گر در آن بتواند به راحتی، اقدام به تحویل اچناس خود به دست مردم بکند.

لینک کوتاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت