قیمت پارچه گردباف | تولید کننده انواع پارچه تریکو

قیمت پارچه گردباف | تولید کننده انواع پارچه تریکو

در بازار خرید و فروش پارچه، هر کدام از این محصول، دارای قیمت های متفاوتی می باشد. یکی از انواع مختلف پارچه ها، تریکو نام دارد که به آن گردباف هم می گویند. قیمت پارچه گردباف در بازار نیز مانند سایر کالاهای مشابه آن، تفاوت هایی دارد. این مسئله بستگی دارد به این که کارخانه از چه جنس نخی این پارچه ها را بافته و روانه بازار نموده است. تولید کننده انواع پارچه تریکو همچنین محصول خود را در ابعاد که به اصطلاح به آن قواره می گویند، رنگ ها و طرح های گوناگونی، به فروش می رساند.

قیمت پارچه گردباف | تولید کننده انواع پارچه تریکو

تولید کننده انواع پارچه تریکو (گردباف)

تولید کننده انواع پارچه تریکو (گردباف)در کشورمان کارخانه های پارچه بافی متعددی هستند که فعالیت می کنند. اکثر آنان پارچه تریکو را در انواع گوناگونی تولید کرده و به بازار خرید و فروش عرضه می دارند. این تولیدی ها از نخ های گوناگونی استفاده می نمایند تا بتوانند محصولی در خور توجه را به دست مشتریان خود برسانند. بیشتر کارخانه ها، پارچه های تریکو را بر اساس نخ ها طبقه بندی کیفی می نمایند. کارخانه پارچه تریکو، همچنین به این پارچه الوان متنوعی می دهند تا در بازار از فروش بهتری برخوردار باشد.

فروش پارچه تریکو به صورت عمده نیز از جانب همین شرکت های تولید کننده صورت می گیرد. آنان پارچه تریکو کیلویی و متری را هم بر اساس نیاز بازار، عرضه می دارند. آن شمار از کسانی که می خواهند پارچه هایی مرغوب را تهیه کنند، می توانند مستقیماً به خود تولیدی ها مراجعه کرده و اقدام به خرید کلی پارچه ها نمایند.

اغلب، فروشندگان جزئی پارچه فروشی، خیاطی ها، گاره های تولیدی انواع لباس و غیره می باشند که در کار خرید این محصول به صورت عمده هستند. آن ها همچنین پارچه ملانژ دورو، پارچه لاکرا و پارچه ویسکوز نخی را می توانند از این تولیدی ها تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهند. کارخانه از طریق نمایندگی هایی که دارند، محصول شان را می فروشند.

فروش کیلویی انواع پارچه های گردباف

فروش کیلویی انواع پارچه های گردبافدر بازار قماش، می توان به آسانی فروشندگانی را پیدا کرد که پارچه گردباف را به صورت کیلویی عرضه می دارند. این فروشندگان توزیع کننده پارچه تریکو نوزادی، پارچه فلامنت و پارچه گردباف تهران نیز می باشند. خریدار پارچه کیلویی به راحتی خواهد توانست که بهترین محصول را با کمترین قیمت از این ارائه دهندگان، تهیه کند.

در کنار این، آن شمار از کارخانه هایی که در کار تولید پارچه پلی استر تریکو می باشند، آن را به صورت کیلویی هم به بازار می فروشند. آن ها در انواع مختلفی محصول شان را تولید کرده و در دسترس عموم مصرف کنندگان قرار می دهند. فروش این گونه از محصول، از طریق سایت های اینترنتی هم انجام می شود. در این سایت ها مدل های بیشتر از پارچه های گردباف وجود دارد. بازدید کنندگان معتبر ترین سایت های فروش، می توانند با قیمت ها و نرخ های بسیار مناسبی خرید را انجام دهند.

قیمت پارچه ویسکوز و قیمت پارچه تریکو را می شود با اندکی جستجوی بیشتر از این فروشگاه ها نیز به دست آورد و در صورت نیاز هم اقدام به خریدشان کرد. در هر صورت، این گونه از محصول را مراکز مختلفی هستند که به فروش می رسانند. آنان انواع پارچه پنبه دورو تریکو را هم به فروش می رسانند. این فروشندگان در هر شهری فعال هستند.

عرضه انواع پارچه گردبافی ریون فلامنت

عرضه انواع پارچه گردبافی ریون فلامنتیکی از جمله پارچه هایی که اغلب بانوان از آن برای تهیه لباس های متفاوتی استفاده می کنند، نوع تریکو ریون فلامنت است. این گونه از پارچه را تولیدی ها که عرضه کننده اصلی هستند، در رنگ ها بسیار متنوعی بافته و روانه بازار می نمایند تا در اختیار مشتریان عمده و جزئی قرار بگیرد.

در مراکز گوناگونی که در جای جای ایران وجود دارند، می توان به سادگی پارچه گردباف ریون فلامنت را یافت؛ به دلیل این که این گونه از پارچه را نساجی های متفاوتی به وفور تولید کرده و عرضه می دارند. شما وارد هر فروشگاه پارچه فروشی که شوید، می توانید این نوع از محصول را تهیه کرده و از آن در امور مختلفی استفاده نمایید.

عرضه این پارچه، در رنگ های گوناگونی صورت می گیرد که می شود به چند مورد آن در این جا اشاره کرد:

 • پارچه ریون فلامنت در رنگ سفید
 • در رنگ مشکی
 • در رنگ صورتی
 • در رنگ آبی
 • در رنگ زرد
 • در رنگ های ترکیبی
 • و غیره رنگ ها

بهترین پارچه گردبافی زیرپوش مردانه

بهترین پارچه گردبافی زیرپوش مردانهبهترین پارچه گردبافی زیرپوش مردانه را شرکت های مختلفی هستند که تولید می نمایند. در کنار این، فروش پارچه خارجی گردباف نیز از جانب گروه های بازرگانی متفاوتی وارد بازار داخلی می شود و به فروش گذاشته می گردد. خریدار می توانید با مراجعه مستقیم به این شرکت ها و یا نمایندگی های شان، بهترین نوع پارچه تریکو را به دست آورد.

در همین حال، خرید پارچه تریکو با کیفیت عالی که برای تولید زیرپوش مردانه استفاده می گردد، از بازارهای متفاوتی هم امکان پذیر است. این گونه از پارچه، باید دارای نرمی خاصی باشد که غیر این صورت، باعث خراش برداشتن و حتی ممکن است ایجاد حساسیت در بدن شود. در همین حال، جنس نخ آن نیز بایستی مرغوب باشد.

بهترین های این گونه از پارچه همچنین رنگ های بسیار زیادی دارند که این باعث می گردد تا خریدار به راحتی بتوان آن نوع از رنگی را که جهت تولید زیرپوش مردانه می خواهد، انتخاب کرده و از آن بهترین زیرپوش ها را که کاربرد زیادی برای مردان دارند، تولید نمایند.

بهترین پارچه های گردبافی زیرپوش مردانه را شرکت هایی تولید می نمایند که در کار خود خبره هستند و سابقه ای طولانی در خصوص بافت انواع پارچه تریکو دارند.

موارد استفاده از انواع پارچه های گردبافی

موارد استفاده از انواع پارچه های گردبافیهر کدام از پارچه های گردبافی از خود کارایی های متفاوتی دارند. اما عموماً برای ساخت و تولید انواع لباس زیر مورد استفاده قرار می گیرند. به دلیل این که این گونه از کالا، نرم و منعطف بوده و در همین حال از دوام زیادی هم برخوردار می باشد. از جانب دیگر، پارچه های تریکو، ضد حساسیت می باشند و ترکیب رنگ بندی زیادی را نیز دارند.

اغلب، لباس های زیر مردانه، زنانه و بچه گانه ای که در بازار مشاهده می نماییم از همین جنس پارچه می باشند که بیشتر تولیدی ها از آن کار می گیرند.

پارچه های گردباف را به این دلیل به این نام می شناسند که بافت های آن به شکل حلقه پودی مشاهده می شود. این گونه از پارچه در دو نوع گرد و تخت تولید می گردد. از آن در دوخت انواع لباس ها کار گرفته می شود و کاربرد بسیاری زیاد هم دارا می باشد و در بازار علناً می توان لباس هایی که با این پارچه دوخته شده اند را مشاهده کرد.

در کنار این مسئله، قیمت مناسب پارچه های گردباف نیز، یکی دیگر از دلایلی است که اکثر تولیدکنندگان پوشاک از آن استفاده می کنند و مورد توجه شان قرار گرفته است.

خریدار باکیفیت ترین پارچه های گردباف در ایران

خریدار باکیفیت ترین پارچه های گردباف در ایرانخریدار با کیفیت ترین پارچه های گردباف در ایران، می توانند برای تهیه این کالا، به مراجع مختلفی سر بزنند. برای نمونه خرید اینترنتی پارچه تریکو، از فروشگاه های آنلاین متعددی میسر می باشد. از این فروشگاه های می شود بهترین پارچه هایی را که برندهای مطرحی مانند پارچه گردبافت تهران، تولید کرده اند، خریداری نمود.

در همین حال، مرغوب بودن این پارچه ها، به نوع جنس نخی ربط دارد که تولید کننده هنگام بافت، آن را به کار برده است. در این جا می شود از پارچه فلامنت نام برد که یکی از انواع مختلف گردباف در بازار می باشد. در هر صورت، خریدار می تواند به مراجع مختلفی برای تهیه این کالا مراجعه کند.

پخش انواع پارچه های گردباف در سراسر کشور

پخش انواع پارچه های گردباف در سراسر کشورپارچه های گردباف را در انواع مختلفی تولیدی ها بافته و به سر تا سر کشور هم پخش می کنند. آنان مرجع اصلی توزیع این محصول در ایران می باشند. این شرکت ها به وسیله نمایندگی هایی که در اختیار دارند، محصول خود را حتی در نقاط دور دست هم به دست مصرف کنندگان می رسانند.

پخش پارچه های تریکو از جانب اینترنت هم صورت می گیرد. امروزه بسیاری از کاربرانی که می خواهند از مزایای خرید اینترنت استفاده کنند، به آسانی وارد وب سایت های معتبر می شوند انواع پارچه فیلامنت تریکو را خریداری می کنند. این فروشگاه ها، به هر نقطه از ایران که سفارش را ارائه کرده باشند، کالای خریداری شده را ارسال می کنند.

توزیع این کالا به صورت عمده و جزئی صورت می گیرد.

لیست قیمت پارچه های گردباف در بازار

لیست قیمت پارچه های گردباف در بازار همان طور که پارچه های گردباف انواع مختلفی را دارا می باشند، قیمت های شان هم متنوع است.

شرکت های تولیدی متعدد و همچنین شرکت های بازرگانی وارد کننده این گونه از پارچه، تعیین کننده اصلی قیمت ها در بازار می باشند. آنان بر اساس هزینه هایی که انجام شده، محصول را تعیین نرخ می نمایند.

برای به دست آوردن تازه ترین قیمت پارچه پلی استر گردباف و یا سایر انواع آن، می توانید به مراجع گوناگونی سر بزنید. در این مراجع شما به راحتی خواهید توانست که نرخ های جدید پارچه را به دست آورید. البته قیمت ها بر پایه برخی موارد ارائه می گردند که می شود به کیفیت محصول اشاره کرد.

دسته بندی اصلی انواع پارچه های گردباف

دسته بندی اصلی انواع پارچه های گردبافپارچه های گردباف را بر اساس نوع نخی که در ساخت آن ها به کار برده می شود، دسته بندی می نمایند. اگر سری به بازار خرید و فروش قماش بزنید، این گونه از محصول را می توانید در مدل ها و انواع گوناگونی مشاهده نمایید. سازندگان پارچه تریکو، آن را بر این اساس تقسیم بندی می نمایند:

 • پارچه لاکرا
 • پارچه ملانژ
 • پارچه ویسکوز
 • پارچه پلی استر
 • پارچه جودون

هر یک از این پارچه ها از نخ های متفاوتی تولید شده اند. شما در بازار خرید و فروش به راحتی می توانید بهترین رنگ و کیفیت آن را بیابید.

وب سایت فروش انواع پارچه گردباف نوزادی

وب سایت فروش انواع پارچه گردباف نوزادیسایت های مختلفی در اینترنت وجود دارند که ارائه دهنده انواع پارچه گردباف نوزادی می باشند. این سایت ها همچنین فروش پارچه ویسکوز را هم انجام می دهند که از جمله پرفروش ترین پارچه ها می باشد.

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های گوناگونی، این محصول را با نرخ های متفاوتی تهیه کنید. در این جا توصیه می کنیم که به فروشگاه های معتبر آنلاین سر بزنید. فروشندگان مجازی این دست از سایت ها، پارچه را به صورت تضمینی در اختیارتان قرار می دهند.

آن ها همچنین در اسرع وقت در نظر گرفته شده، محصولی را که سفارش داده اید، در هر جایی از ایران که باشید، در اختیارتان می گذارند. بیشتر عرضه کنندگان آنلاین، به صورت رایگان پارچه را برای تان می رسانند. به این ترتیب شما می توانید یک خرید خارق العاده را با نرخ های شگفت انگیز انجام دهید.

وب سایت های فروش انواع پارچه گردباف نوزادی، در تنوع رنگ و کیفیت زیادی، کالا را به فروش می رسانند. آن ها به طور ۲۴ ساعته و بدون وقفه هم سفارش مشتریان را می پذیرند.

فروشنده انواع پارچه درجه یک در ایران

فروشنده انواع پارچه درجه یک در ایراندر بازار خرید و فروش قماش، فروشندگان متفاوتی را می توان پیدا کرد که هر گونه پارچه ای را عرضه می دارند. نساجی هایی که در کار تولید پارچه می باشند، محصولات خود را بر اساس درجه بندی کیفی، به بازار عرضه می کنند. اما فروشندگان برتر، نوع درجه یک را به فروش می گذارند تا مشتریان شان از خریدی که انجام دادند، راضی باشند.

پارچه ها انواع بسیار زیادی دارند که هر یک از آن ها کاربردهای شان متفاوت می باشد؛ ولی آن نوع از پارچه ای فروش خوبی دارد که از نخ مرغوب تولید شده و عرضه شود. پارچه های درجه یک ایرانی را می توان در این نام ها از بازار خرید و فروش قماش، به دست آورد:

 • انواع پارچه تریکو
 • پارچه مخمل
 • پارچه ساتن
 • پارچه نخی
 • پارچه کرپ
 • و سایر پارچه های دیگر

خرید مستقیم پارچه گردباف از تولید کننده

خرید مستقیم پارچه گردباف از تولید کنندهبسیاری از خریداران عمده پارچه گردباف، می کوشند تا محصولی را که نیاز دارند، از تولید کنندگان به دست آورند. در همین حال، این نوع خرید، تنها برای مشتریان کلی نیست؛ بلکه مشتریان جزئی هم می توانند به صورت مستقیم از کارخانه پارچه تریکو را تهیه کنند.

البته خریداران جزئی، این کار را از طریق وب سایت های اینترنتی و یا نمایندگی شرکت های تولید کننده انجام می دهند.

اما خریدار عمده هم می تواند به این مراجع سر بزند و هم این که مستقیماً وارد معامله با تولید کننده اصلی شود. در هر صورت، این گونه خرید، سهولت های زیادی را برای مشتریان به وجود می آورد که از آن جمله می شود به پایین آمدن قیمت کالا و همچنین کوتاه شدن دست واسطه ها اشاره کرد.

لینک کوتاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

ورود به سایت