فروش پتو
خانه / دسته‌بندی نشده / مدل تونیک با پارچه تریکو

مدل تونیک با پارچه تریکو

پارچه تریکو از جمله پارچه هایی است که در تهیه و دوخت لباس ها بسیار استفاده می شود و به عبارتی پارچه ثابت مورد استفاده تمامی تولید کنندگان پوشاک است.
پارچه های تریکو پارچه هایی هستند که در نساجی ها با بافت حلقوی پودی و بافت حلقوی تاری بافته می شود و پارچه های بافته شده به این شکل از کیفیت مطلوبی برخوردارند البته پارچه های تریکو نیز مانند سایر پارچه ها از نظر کیفیت دارای درجه های متفاوتی هستند این نوع از پارچه در هر چهار فصل سال تولید می شوند و آن هم به علت تقاضای مصرف کننده گان در همه سال است و تولیدکنندگان پوشاک از این پارچه ها برای تهیه و دوخت انواع تونیک استفاده می کنند. تونیک هایی به دلیل تنوع در طرح و رنگبندی مختلف علاقه مندان زیادی برای خود دارد. البته از پارچه های تریکو تنها در دوخت لباس های تونیک استفاده نمی کنند بلکه از این پارچه ها در تهیه انواع لباس های خانگی برای همه ی گروه های سنی کودک، نوجوان، بزرگسال و حتی نوزاد استفاده می شود.
پارچه های تریکو قیمت مناسب و ارزانی دارند و تونیک های دوخته شده با این پارچه ها بسیار خوش دوخت و با قیمت خوبی تکمیل می گردد. و به همین دلیل در همه ی مغازه های فروش لباس خانگی، بیشترین مدل های لباس های تونیک از جنس پارچه تریکو هستند.

پارچه تریکو بچه گانه

از مزیت های دیگر پارچه های تریکو آن است که می توانید آن را در هر مغازه پارچه فروشی بیابید و از آنجایی که پارچه هایی هستند که دوخت راحتی دارند اگر تنها اندکی از دانش خیاطی را بدانید میتوانید به راحتی با تهیه پارچه تریکو تونیکی زیبا و خوش فرم بدوزید و از پوشیدن آن لذت ببرید.

منبع: پوشاک ایرانی

جهت خرید و فروش انواع پارچه تریکو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129726698
شماره فکس:02189784703
پست الکترونیکی: kh.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع پارچه پلی استر

لیست قیمت انواع پارچه پلی استر

قیمت انواع پارچه پلی استر را از کارشناسان سایت ما بپرسید. این نوع پارچه ها …

پاسخی بگذارید