مراکز خرید پارچه ویسکوز تیپ لاکرا

مراکز خرید پارچه ویسکوز تیپ لاکرا

پارچه ها نقش مهمی در تولید لباس های مختلف اشخاص دارند. پارچه ها مدل های بسیار مختلف و متنوعی دارند. یکی از پارچه های جدید و تازه تولید شده، پارچه ویسکوز است. این پارچه از الیاف ساخته شده است و پایه طبیعی دارد. این پارچه ها در دوخت بسیاری از لباس ها مورد استفاده قرار می گیرد. مراکز خرید پارچه ویسکوز تیپ لاکرا، بهترین و با کیفیت ترین پارچه ها در رنگ های متنوع و طرح های خاص به مشتریان و متقاضیان خود ارائه می کند.

مراکز خرید پارچه ویسکوز تیپ لاکرا

ناگفته ها در مورد پارچه ویسکوز لاکرا کشی

ناگفته ها در مورد پارچه ویسکوز لاکرا کشی پارچه ویسکوز کشی ویژگی ها و خصوصیت های زیادی دارند که در اینجا به بررسی برخی از آن ها می پردازیم:

۱) پارچه های ویسکوز پلی استر دارای انعطاف و ارتجاع بسیار کمی نسبت به مدل های طبیعی خود دارند. به این صورت که باعث می شود تن خور خشک تری نسبت به سایر پارچه ها داشته باشند و سبب شوند زود تر و تند تر از پارچه های دیگر چروک شوند. این پارچه ها به مقدار زیادی احتیاج به اتو دارند.

۲) این پارچه ها دارای ظاهری بسیار براق و صیقلی نسبت به سایر پارچه ها هستند. اما اگر این پارچه ها را شسته و به مرور زمان در آب گرم قرار بگیرند، کدر می شوند و شفافیت خود را از دست می دهند.

۳)پارچه های ویسکوز پلی استر جزء پارچه هایی هستند که تنفس قوی دارند و باعث می شود هوا گردش داشته باشد و سبب شود فرد احساس گرمی و گرفتگی نداشته باشد و مناسب فصل تابستان است.

۴) این پارچه ها الکتریسیته ایجاد نمی کند و این ویژگی بسیار مهم باعث می شود که برای دوخت لباس های راحتی خانگی مورد استفاده قرار بگیرند.

تولید کننده پارچه ویسکوز تیپ لاکرا

تولید کننده پارچه ویسکوز تیپ لاکرا در مرکز خرید پارچه ویسکوز تیپ لاکرا می توان انواع پارچه ها را با طرح ها و رنگ ها و مدل های مختلف در متراژ های جزئی و کلی خریداری کرد. تولید پارچه ویسکوز و قیمت نهایی این پارچه های ویسکوز اعلا به عوامل مختلفی بستگی دارد که در اینجا به بررسی آن ها می پردازیم:

اولین و مهم ترین عامل این است که پارچه ها در چه متراژی خریداری می شوند. پارچه هایی که در مقیاس و مقدار انبوهی خریداری می شوند، نسبت به پارچه های کمتر و مقیاس کمتر، قیمت کمتری داشته و خرید آن ها به صرفه تر و بهتر خواهد بود.

عامل بعدی طرح و رنگ پارچه ها می باشد. پارچه هایی که دارای طرح های خاص و رنگ های شیک و منحصر به فرد باشند، نسبت به پارچه های معمولی و ساده و رنگ های خنثی قیمت بیشتری داشته و گران تر خواهند بود.

لینک کوتاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت