مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پارچه تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش پارچه دورس ملانژ سه نخ خارخورده

آنچه در این مقاله می خوانید...

پارچه دورس چه مشخصاتی دارد؟تولید پارچه دورس ملانژ دو نخ بهاره

پخش پارچه دورس ملانژ نخ خارخورده به کمک سایت صورت می پذیرد، مشتریان می توانند با توجه به نیاز خود به صورت عمده ای و یا جزئی سفارش خرید خود را در سایت ثبت نمایند. سایت بعد از تایید این محصولات را برای آن ها ارسال می کند. شرکت های پخش در این زمینه فعال می باشند این شرکت ها از طرف کارخانه مجوز فعالیت دارند. کارخانه ها برای این که میزان فروش خود را بالا ببرند از شرکت های باسابقه استفاده می کنند. 

پخش پارچه دورس ملانژ سه نخ خارخورده

پارچه دورس چه مشخصاتی دارد؟

پارچه دورس چه مشخصاتی دارد؟ پارچه دورس چه مشخصاتی دارد؟ با آمدن فصل زمستان کارخانه ها شروع می کنند به تولید پارچه های دورس ملانژ سه نخ و یا پنبه ای که برای لباس های زمستانی مورد استفاده قرار می گیرد. این پارچه ها بعد از تولید از پشت خار زده می شود. حالت این پارچه ها گرد مانند است یعنی روی پارچه را که خوب ببینی می فهمی که خارها به حالت گره ظاهر می شوند. چندین مدل پارچه دور رس تولید می شود که در نوع اول نخی است و دو نخ و یا سه نخ  خارخورده است و در نوع دوم پنبه ای  خارخورده است.

این پارچه ها به اسم تریکو شناخته می شوند که در رنگبندی های مختلف تولید می شود. تولید پارچه دورس در کارخانجات بزرگ سراسر کشور انجام می پذیرد. برای تولید از محصولات باکیفیت استفاده می کنند. 

تولید پارچه دورس ملانژ دو نخ بهاره

تولید پارچه دورس ملانژ دو نخ بهاره تولید پارچه دورس ملانژه دو نخ بهاره در کارخانجات سراسر کشور انجام می پذیرد. این کارخانجات با مواد و الیاف درجه یک اقدام به تولید پارچه دورس دو نخ در رنگبندی های مختلف می کنند و بعد از تولید این محصولات را در بسته بندی های مختلف به بازار عرضه می کنند. پارچه های نخی اغلب برای فصل های تابستان و بهار کاربرد دارد. این پارچه ها بعد از این که تولید شد برای دوخت و دوز لباس و پوشاک به مراکز تولید لباس در سراسر کشور فرستاده می شود. 

این محصولات علاوه بر داخل ایران به کشورهای دیگر هم صادر می شود هر ساله از صادرات این محصولات به کشورهای حومه ی خلیج فارس و دریای عمان و همچنین کشورهای اروپایی ارز زیادی وارد کشور می شود. صادرات به کمک شرکت های صادراتی و تجار صورت می پذیرد. این شرکت ها انواع محصولاتی را که در داخل ایران تولید می شوند را به خارج از کشور صادر و برعکس محصولاتی را که در دیگر کشورها تولید می شوند را به داخل ایران وارد کرده و به صورت عمده ای در کنار محصولات ایرانی می فروشد. 

غلام حسین خسروانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پارچه تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید