فروش پتو
خانه / پارچه ویسکوز / پخش پارچه یکرو ویسکوز تیپ لاکرا

پخش پارچه یکرو ویسکوز تیپ لاکرا

مرکز پخش پارچه یکرو ویسکوز تیپ لاکرا یک فروشگاه بسیار بزرگ و معتبر می باشد که این نمونه از پارچه ها را با کیفیت های منحصر به فرد به دست مشتری های خود در سراسر ایران ارسال می نماید. زمانی که این مرکز محصول های خود را به طور آنلاین در دسترس مردم قرار می دهد بالطبع می تواند این نمونه های درخواستی خریدارها را در اولین فرصت ممکن به آنها عرضه کند. پارچه ویسکوز لاکرا که از سوی این فروشگاه به مشتری ها عرضه می گردد از نظر رنگ متنوع می باشد. 

پخش پارچه یکرو ویسکوز تیپ لاکرا

معرفی بهترین پارچه ویسکوز لاکرا

 معرفی بهترین پارچه ویسکوز لاکرا در این قسمت سعی داریم که به معرفی بهترین پارچه ویسکوز لاکرا اقدام نماییم. از این رو به موارد زیر اشاره می کنیم: 

  • این محصول ها دارای جنس کشی و ارتجاعی می باشند. 
  • از نوع پارچه های تریکو به شمار می روند. 
  • با استفاده از الیاف طبیعی تولید می گردند. 
  • دارای مقاومت بسیار عالی در برابر آب سر و گرم می باشد و قابل شستشو با دست و ماشین لباسشویی است. 
  • ضخامت خوب و متناسبی دارد. 

قیمت پارچه ویسکوز با توجه به مشخصه هایی که ذکر نمودیم بسیار مناسب است و کسانی که قصد دارند که با کیفیت ترین نوع این محصول ها را برای دوخت لباس های مختلف از جمله لباس های مجلسی مورد استفاده قرار دهند می توانند این نمونه را به کار برند تا پوشاک بسیار عالی را تهیه و تولید کنند. 

قیمت عمده پارچه تریکو ویسکوز لاکرا

قیمت عمده پارچه تریکو ویسکوز لاکرا قیمت عمده پارچه تریکو ویسکوز لاکرا مناسب می باشد و این امر سبب شده است که افراد زیادی که نیاز به میزان زیادی از این پارچه لاکرا دارند بتوانند خرید با صرفه ای را به طریق عمده به پیش برند. این نرخ با وجود این که به روز است اما دارای تناسب زیادی با بودجه های پایین می باشد. از این رو مورد توجه مشتری ها قرار گرفته است. 

قیمت عمده این محصول های ویسکوز را خود شرکت تولید کننده به مشتری هایش ارائه می دهد و این نرخ توسط متخصص های این امر مشخص می گردد. مشتری هایی که در نظر دارند که از این نرخ آگاه شوند می توانند با برقراری تماس اینترنتی و یا تلفنی با کارشناس های فروش این پارچه ها نرخ عمده آنها را به دست آورند و در نهایت خرید ارزانی از این پارچه های تریکوی با کیفیت و منحصر به فرد را دریافت نمایند. بیشتر خریدارها ترجیح می دهند که نمونه های ویسکوز در طرح های متنوع و زیبا را به صورت عمده و در حجم زیاد خریداری کنند. 

جهت خرید و فروش انواع پارچه تریکو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129726698
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: kh.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه ویسکوز پنبه جودون

قیمت پارچه ویسکوز پنبه جودون، اغلب بر اساس کیفیت، طرح و رنگ، عرض و حتی وزن تعیین می گردد. البته مسائل دیگری هم وجود دارند که سبب می شود نرخ ها متغیر شوند که ما

دیدگاهتان را بنویسید