پخش کنندگان پارچه های گردباف ویسکوز

پخش کنندگان پارچه های گردباف ویسکوز

صادرات انواع پارچه های گردباف کجراه ملانژ به سایر کشورها توسط ایران صورت می گیرد. ایران از جمله کشورهایی محسوب می شود که مصرف پارچه در آن بالا است، پارچه گردباف گلکسی از پنبه پلی استر گالکسی حاصل شده که اوایل از طریق کشور ترکیه در لباس ها به کار می رفته است و در بازار عرضه می شد، صادرات پارچه گردباف به یکی از بهترین پارچه های ایرانی می باشد را ما در سایر کشورها تامین خواهیم کرد.

پخش کنندگان پارچه های گردباف ویسکوز

پارچه گردباف ویسکوز چه مشخصاتی دارد؟

پارچه گردباف ویسکوز چه مشخصاتی دارد؟ پارچه گردباف کجراه ملانژ یک خاصیت فوق العاده دارد، این که خودش را شبیه به پارچه های پنبه ای نشان می دهند. ۳ مورد از مزایای پارچه گردباف : خاصیت کشسانی آن است در بافت پارچه گردباف کجراه ملانژ از دو نوع نخ اسپان و ملانژ بکار رفته و به همین دلیل این پارچه دورو است و پشت پارچه از نخ فلامنت استفاده شده و دارای ضخامت خاصی می باشد، این پارچه ی دو رو که پشتش حالت کجراه دارد مورد استقبال بسیاری از تولیدی ها قرار گرفته است.

پارچه گردباف ویسکوز بیشتر برای دوخت سوییشرت و هودی و اسلش ها مورد استفاده قرار می گیرد. به دلیل نرمی و لطافتی که دارد کیفیت از اصلی ترین رکن های این پارچه است، این پارچه به دلیل کمی ضخیم بودنش مناسب شروع فصل سرما و پاییز می باشد. ظاهر بیرونی پارچه گردباف کجراه ملانژ و کرکی بودن قسمت داخلی این پارچه و ضخامت آن مناسب برای فصول سرد است.

بازار فروش انواع پارچه های گردباف

بازار فروش انواع پارچه های گردباف پارچه گردباف کجراه ملانژ انواع گوناگونی دارد که بستگی به نخ های بکار رفته در آن دارد، پارچه گردباف کجراه ملانژ از نخ ملانژ حاصل شده البته در بسیاری از این پارچه ها از نخ های دیگر هم استفاده می شود.

مانند نخ ویسکوز، نخ فلامنت، نخ ترویرا و لاکرا و همچنین پلی استر این نخ ها هر کدام پارچه های گوناگونی را از پارچه گردباف کجراه ملانژ حاصل می کند. پارچه گردباف کجراه ملانژ در رنگ های روشن و متنوع برای پوشاک بچگانه نیز بسیار مناسب می باشد.

ولی از این جنس پارچه به دلیل الیاف پلی استر برای نوزادان توصیه نمی شود، این پارچه دارای سبکی خاصی بوده و بیشتر در لباس های اسپرت و ست های لباس خانگی مورد استفاده قرار می گیرد، پارچه گردباف کجراه ملانژ از مرغوب ترین منسوجات می باشد و با قیمت بسیار عالی و مناسب در پخش واردات توزیع می شود.

فروش پارچه گردباف با قیمت بسیار خوب انجام می شود. این پارچه حساسیتی برای بدن فرد ایجاد نمی کند سبک است و در رنگ از تنوع بالایی برخوردار است و با گذشت زمان کهنه نمی شود مقاوم در برابر رطوبت و گرما می باشد.

لینک کوتاه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

ورود به سایت