فروش پتو
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش اینترنتی پارچه تریکو با کیفیت

فروش اینترنتی پارچه تریکو با کیفیت

پارچه تریکو از انواع پارچه هایی است که در تولید بسیاری از پوشاک های خانگی استفاده می شود. این پارچه ها در سطوح کیفیت مختلف برای همه ی گروه های سنی تولید می شوند.
در ایران هر نوع پارچه ای که با دستگاه های نساجی گرد بافت تولید می شوند را پارچه تریکو می نامند که نام گذاری اشتباه اما جا افتاده در میان مردم و بازاریان است. دستگاه های گردبافت دستگاه های قدرتمندی هستند که در تمام فصول سال و در قالب پارچه های لباس های تابستانه و زمستانه تولید پارچه دارند.

جنس پارچه تریکو

پارچه های تریکو از جنس های پنبه، پلی استر و یا پشم است که در ایران بیشترین تولیدات تریکو از نوع پنبه و پلی استر است و دارای درجه کیفیت های متفاوتی است و تولیدکنندگان پوشاک در هنگام تولید پوشاک به این امر توجه می کنند به طور مثال در تهیه لباس نوزاذ همواره سعی می کنند از باکیفیت ترین پارچه تریکو استفاده کنند.

تولید پوشاک با تریکو

همانطور که بیان کردیم بسیاری از تولیدکنندگان از تریکو برای تولید پوشاک استفاده میکنند و این شامل انواع بلوزها، تی شرت ها ، دستکش، لباس زیر، لباس نوزاد، انواع تونیک های دخترانه و زنانه و موارد بسیار دیگر می شود.

خرید پارچه تریکو

فروش اینترنتی پارچه تریکو

از آنجایی که این پارچه از پرفروش ترین محصولات هر تولیدی پارچه ای است بسیاری از تولید کنندگان این پارچه به این فکر افتاده اند که این محصولات را به شکل اینترنتی به فروش برسانند که هم مشتریان به راحتی سفارش های خود را بدهند و مسیری طولانی برای تهیه پارچه طی نکنند و هم فروشندگان با نظم و دقت خوب به کار مشتریان خود برسند و سفارشات را به سرعت به دست مشتریان خود برسانند. بنابراین اگر از خریداران عمده این نوع پارچه ها برای تولیدی پوشاک خود هستید بهتر است پارچه مورد نیاز خود را به شکل اینترنتی تهیه کنید که هم در زمان و هم در هزینه صرفه جویی می شود.

جهت خرید و فروش انواع پارچه تریکو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129726698
شماره فکس:02189784703
پست الکترونیکی: kh.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع پارچه پلی استر

لیست قیمت انواع پارچه پلی استر

قیمت انواع پارچه پلی استر را از کارشناسان سایت ما بپرسید. این نوع پارچه ها …

پاسخی بگذارید