فروش پتو
خانه / پارچه سه نخ / قیمت پارچه دورس سه نخ خار خورده زمستانی

قیمت پارچه دورس سه نخ خار خورده زمستانی

از پارچه‌های دورس در انواع مختلف آن که با ماشین گردباف تولید می شود برای تولید پوشاک پاییزه و زمستانه استفاده می گردد. آیا تاکنون اسم پارچه دورس سه نخ خار خورده به گوشتان خورده است؟ آیا می دانید این نوع پارچه خار خورده چه مزیتی برای لباس های دوخته شده از آن دارد. اطلاعات شما در مورد پارچه خار خورده تا چه اندازه ای است و قیمت این نوع پارچه در ایران چقدر می باشد؟

قیمت پارچه دورس سه نخ خار خورده زمستانی

پارچه خار خورده چیست؟

پارچه خار خورده چیست؟

صنعت نساجی ایران به دلیل داشتن مواد اولیه فراوان اقدام به تولید انواع پارچه با کاربردهای متفاوت نموده است. یکی از انواع این محصولات پارچه خار خورده می باشد.

پارچه های خار خورده در واقع نوعی از پارچه‌های ترکیبی ساخته شده از الیاف پنبه و الیاف پلی استر می باشند که یک روی آن کاملاً صاف و از الیاف پنبه بوده و از طرف دیگر آن که از الیاف پلی استر ساخته شده است  به وسیله استفاده از دستگاه های مخصوص حالت پرزدار پیدا کرده است. از این پرزها تحت عنوان خار در پارچه یاد می شود.

این نوع خارها را می توان بر روی انواع پارچه مانند ملانژ، تریکو و دورس ایجاد کرد. برای تهیه این نوع پارچه ها ابتدا پارچه مورد نظر مانند پارچه دورس پنبه را تولید و برای ایجاد خار پارچه را به قسمت پشت آن برمی‌گردانند و با استفاده از دستگاه هایی ویژه اقدام به خار زنی روی قسمت پشتی آن می کنند.

ایجاد خار بر روی پارچه در منسوجات زمستانی بیشتر مرسوم است و باعث می شود که گرم باشند.

استفاده از این نوع پارچه ها برای سویشرت، گرمکن، مانتو،  شلوار اسلش، تیشرت و بسیاری از محصولات زمستانی دیگر بسیار مناسب است. 

همچنین ایجاد خار بر روی پارچه موجب می شود که علاوه بر افزایش ضخامت، مقاومت آن نیز بالا برود و به همین دلیل است که پارچه های زمستانه دوام و ماندگاری بیشتری دارند.

خرید پارچه دورس پنبه سه نخ خار خورده

خرید پارچه دورس پنبه سه نخ خار خورده

فروشگاه های عرضه انواع پارچه های ایرانی، تولیدی های پوشاک به ویژه پوشاک زمستانه و همچنین کسانی که به صادرات انواع پارچه ایرانی به کشورهای دیگر مشغول به فعالیت هستند می‌توانند از پارچه دورس پنبه سه نخ خار خورده به عنوان یک محصول جدید جهت عرضه به مشتریان و یا صادرات آن استفاده کنند. 

برای خرید پارچه دورس خار خورده می توانید با ما تماس گرفته و پس از کسب اطلاع در مورد قیمت این نوع پارچه نسبت به سفارش آن اقدام نمایید.

ما برای خریدارانی که سفارش عمده این محصول را ارائه می‌دهند تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته ایم تا با قیمت ارزان تری محصول را به دست آنها برسانیم.

ارسال سفارشات شما برای ما محدودیت مکانی نداشته و به هر نقطه از ایران می توانیم سفارش شما را ارسال کنیم.

جهت خرید و فروش انواع پارچه تریکو میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خسروانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129726698
شماره فکس:02189782996
پست الکترونیکی: kh.dibaft@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش بهترین پارچه دورس پنبه دو نخ

پارچه ها انواع مختلفی دارند و بر حسب نیاز و سلیقه مردم و همچنین تنوع فصول سال، در بازار به چشم می خورند. پارچه دورس نوعی پارچه نخی از جنس پنبه بوده که ضخامت قبل

دیدگاهتان را بنویسید